مالک باشگاه شهرخودرو مشهد گفت: تا این لحظه تصمیمی برای جدایی قاسمی‌نژاد نگرفته‌ایم.

فرهاد حمیداوی درباره مشکلاتی که پیرامون مالکیت باشگاه شهر خودرو ایجاد شده گفت: مشکلاتی برای یکی از شرکت‌های زیرمجموعه هلدینگ شهر خودرو به وجود آمد و حاشیه‌هایی درست کرد. با این حال فوتبال ارتباطی به کار اقتصادی نداشت و شرایط رو به بهبود است.

وی در خصوص انتقال امتیاز شهر خودرو که مهدی رحمتی و احسان اصولی آن را اعلام کردند، اظهار داشت: دوست دارید مالکیت را انتقال دهیم؟ من امروز اصولی را دیدم و باید جلو برویم تا ببینیم خدا چه می‌خواهد.

مالک باشگاه شهر خودرو در مورد شایعه بازداشت خود و شایعه سفر به باکو تصریح کرد: این موضوع قابل استعلام است. بحمدالله یک دقیقه هم بازداشت نبودم و این مشکل در یک شرکت زیرمجموعه شهر خودرو ایجاد شد. شرکت شهر خودرو مشکلی نداشت و این حواشی به‌خاطر عدم تحویل خودروی شرکت ریگان بود. امیدوارم خودروهای مردم را بدهند و ماجرا ختم به خیر شود.

حمیداوی درباره بدهی باشگاه پرسپولیس به شهر خودرو گفت: متأسفانه از چند باشگاه طلبکاریم و پول خود را نگرفتیم. باشگاه پرسپولیس هم پولی به ما نداده است. قرارداد ما با این باشگاه (بر سر انتقال یحیی گل‌محمدی) ۶ میلیارد تومان بود که کمیته وضعیت هم رأیی در این باره صادر کرده است. باید ببینیم خدا چه می‌خواهد.

وی درخصوص مذاکره با جعفر سمیعی برای حل این مشکل خاطرنشان کرد: دوستان قول‌هایی دادند و باید ببینیم چه می‌شود.

مالک باشگاه شهر خودرو در مورد فعالیت این باشگاه در نقل و انتقالات زمستانی و احتمال جدایی امین قاسمی‌نژاد اظهار داشت: در سه، چهار روز آینده تصمیمات جدی‌تری می‌گیریم و اتفاقات خوبی می‌افتد. تا این لحظه هیچ تصمیمی برای جدایی قاسمی‌نژاد نگرفته‌ایم.

حمیداوی درباره شکایت ۴۰۰ هزار دلاری میروسلاو اسلاووف از شهر خودرو تصریح کرد: آقای بختیاری زحمت وکالت موضوع را کشید. مبلغ شکایت ۴۰۰ هزار دلار نیست و ۵۰ هزار دلار است. این بازیکن ایران را ترک کرد و چک او صادر شده بود. ما به دادگاه CAS شکایت کردیم.

وی درخصوص واگذاری مالکیت باشگاه گفت: یک هفته پیش عزیزان تصمیم گرفتند. متأسفانه به‌خاطر عدم تحویل خودروها توسط شرکت ریگان خودرو، می‌خواستند تصمیماتی بگیرند که هنوز اتخاذ نشده است. کمیته‌ای برای حل مشکلات گذاشتیم که وطنخواه هم عضو آن بود.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)