پرسپولیس نیوز :  علی دایی که در کنار ورزش و مربیگری فوتبال در تجارت هم نقشی پررنگ دارد، پس از سال‌ها فعالیت در عرصه پوشاک ورزشی و داشتن نمایندگی‌های مختلف امروز (یکشنبه) نیز اقدام به افتتاح یکی دیگر از فروشگاه‌های ورزشی خود کرد.

طبق برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته شماری از اهالی فوتبال و هنر به دعوت دایی به نیاوران آمده بودند تا فروشگاه او در حضور مدعوین افتتاح شود که البته مراسم افتتاحیه فروشگاه ورزشی دایی حاشیه‌هایی نیز به همراه داشت.

* با توجه به اینکه علی دایی به تازگی از سرمربیگری تیم فوتبال پرسپولیس کنار رفته، پیش‌بینی می‌شد که تعداد زیادی از بازیکنان این تیم در مراسم افتتاحیه فروشگاه دایی حاضر شوند اما در این مراسم خبری از بازیکنان پرسپولیس نبود و تنها محسن خلیلی، مهاجم پیشین این تیم در مراسم حضور داشت.

* با توجه به اینکه بازیکنان تیم پرسپولیس در تمرین تیم‌شان حضور داشتند، قرار شد خود را پس از تمرین به مراسم افتتاحیه برسانند.

* تعدادی از بازیگران سینما و تلویزیون به همراه پرویز مظلومی، سرمربی پیشین تیم فوتبال استقلال از حاضران در مراسم افتتاحیه فروشگاه ورزشی دایی بودند. محمد نصرتی و سعید دقیقی نیز در فروشگاه دایی حضور داشتند.

* پرویز مظلومی که فقط برای مراسم افتتاحیه آمده بود، حاضر نشد تا آخر مراسم در فروشگاه دایی بماند و خیلی زود محل را ترک کرد.

* همسر و دختر علی دایی نیز در مراسم افتتاحیه حضور داشتند.

 

امیر جعفری هنرپیشه سینما و تلویزیون که یکی از هواداران دو آتیشه استقلال است امروز در مراسم افتتاح فروشگاه علی دایی حاضر شد و پس از روبوسی با علی دایی مقابل دوربین‌های عکاسی هدف 4 را به نشانه استقلالی بودن خود نشان داد و برای علی دایی کری خواند.

* امیر قلعه‌نویی سرمربی استقلال نیز تاج گل بزرگی برای سرمربی اسبق پرسپولیس فرستاده و علی دایی بازیکنان و کادر فنی استقلال را برای افتتاح فروشگاه ورزشی خود در نیاوران دعوت کرده بود که تیم استقلال در مشهد به سر می‌برد.

* پرویز مظلومی سرمربی سابق استقلال نیز یکی دیگر از میهمانان علی دایی بود.

* امین حاج‌محمد یکی از بازیکنان سابق استقلال نیز در این مراسم حضور داشت.

* بهزاد غلامپور، محمد دایی دستیاران علی دایی در پرسپولیس نیز در این مراسم حاضر شدند.

 

*سوشا مکانی،محمد نصرتی،سعید دقیقی،محمد پنجعلی،علیرضا محمد و جهانگیر عسگری از بازیکنانی بودند که در این مراسم حضور داشتند.

*در ادامه شهرام شکوهی،هادی عقیلی،مهدی تاج،پویا امینی،هادی طباطبایی،سعید شیرینی،امیر حاج رضایی،رضا میر عمادی،مهدی اربابی و امیر حسین پیروانی و علی منصوریان هم به جمع میهمان ویژه اضافه شدند.

 

* در نهایت بازیکنان پرسپولیس که انتظار می رفت زودتر در مراسم حاضر شوند، هر کدام به صورت جداگانه در افتتاحیه حضور پیدا کردند.

 

*حاج آقا علوی یکی از دوستان روحانی علی دایی هم در مراسم شرکت کرد که با استقبال گرم علی دایی مواجه شد.

 

*دو برادر علی دایی و مادر ایشانم هم در مراسم حضور داشتند.

محمد رضا گلزار و سید جواد هاشمی دو هنر پیشه معرف سینما در دقایق پایانی مراسم به جمع میهمانان اضافه شدند که در این حین به دلیل هجوم مردم به سمت گلزار برای دقایقی اطراف علی دایی خلوت شد.

 

در حاشیه مراسم یک طرفدار با شال تراکتور سازی با علی دایی عکس یادگاری گرفت.
 

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)