پرسپولیس نیوز : بازیکن اسبق تیم‌های پرسپولیس و ذوب‌آهن گفت:‌ به دلیل قبولی در دکترای مکانیک دوست دارم سال آینده در تهران بازی کنم.

سپهر حیدری در مورد وضعیتش برای لیگ برتر چهاردهم گفت:‌ خوشبختانه دکترای مکانیک در تهران قبول شدم و برای همین دوست دارم که در تهران به بازی‌ام ادامه دهم چون حیف است که بخواهم دانشگاهم را از دست بدهم مگر اینکه پیشنهاد خوب شهرستانی داشته باشم که دو ترم از دانشگاه مرخصی بگیرم.

وی ادامه داد: من پیشنهاد شهرستانی هم داشتم اما تمرکز روی تهران است چرا که نمی‌خواهم دانشگاه را از دست بدهم چون مشخص نیست که باز هم بتوانم در مقطع دکترا در دانشگاه قبول شوم اما منتظرم ببینم چه پیش می‌‌آید و فکر می‌کنم تا هفته آینده وضعیتم مشخص شود.

حیدری در پاسخ به این سوال که‌ آیا پیشنهادی از تیم‌های تهرانی داشته یا خیر،خاطرنشان کرد: پیشنهاد غیرمستقیم داشتم اما هنوز مذاکره نکردم و همه چیز غیرمستقیم بوده اما کسی نیستم که دنبال بازارگرمی باشم و همه اخلاق مرا می شناسند. باید بگویم که اگر نتوانم به تیمی در تهران بپیوندم با پیشنهاد شهرستانی‌ام پاسخ می‌دهم و مجبور می‌شوم دو ترم از دانشگاه مرخصی بگیرم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا از پرسپولیس پیشنهادی دارد، گفت: از پرسپولیس پیشنهاد ندارم.
 

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)