پرسپولیس نیوز: داور دربی گفت:اگر بخواهم راست بگویم، این موضوع را شفاهاً به من اعلام کرده‌اند و هنوز به صورت کتبی چیزی به من ابلاغ نشده است.

در شرایطی که کمیته داوران هنوز داور دربی را به صورت رسمی معرفی نکرده‌ است، از بیژن حیدری به عنوان گزینه داوری دربی یاد شده که البته داور فوتبال کشورمان این خبر را تأیید کرد.

خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در خصوص انتخاب حیدری به عنوان داور دربی با وی تماس گرفت که این داور فوتبال کشورمان اظهار داشت: حقیقتاً اگر بخواهم راست بگویم، این موضوع را شفاهاً به من اعلام کرده‌اند و هنوز به صورت کتبی چیزی به من ابلاغ نشده است.

وی افزود: به صورت شفاهی عنوان شده که من داور دربی هستم و فقط در این زمینه در همین حد به من اطلاع دادند.

وی در خصوص اینکه حتی کمک‌های وی هم برای مسابقه اعلام شده است، گفت: در ابتدا ابلاغیه را کمیته داوران می‌نویسد و به هیأت فوتبال ارسال می‌کند.

حیدری تصریح کرد: من نمی‌دانم این اسامی کمک‌ها از کجا می‌آید، من خودم هم اسامی کمک‌هایم را نمی‌دانم، چون ممکن است فدراسیون تا قبل از شروع بازی کمک‌ها را عوض کند، اما در هر صورت این اتفاقات می‌افتد و اسامی بعضی مواقع به رسانه‌ها هم منتقل می‌شود.

این داور در خصوص اینکه تاکنون در چند دربی قضاوت کرده است، گفت: من در دو مسابقه یکی به عنوان داور چهارم و دیگری به عنوان داور وسط قضاوت کرده‌ام.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)