کاپیتان سابق پرسپولیس گفت: اگر همه با هم بخواهیم و کمک کنیم، با یک تمرکز عالی به خدا که قهرمان می‌شویم. پرسپولیس باید بخواهد و همه باید حمایت کنیم. پرسپولیس فقط باید اراده، انرژی و به ویژه بالاترین حد تمرکز خود را داشته باشد.

سپهر حیدری از جمله پیشکسوتانی بوده است که همواره در این فصل اعتقاد داشت، پرسپولیس بار دیگر قهرمان خواهد شد. از او در این ارتباط و شرایط پرهیجان این روزهای لیگ پرسیدیم و چنین اظهار داشت: من هنوز هم می‌گویم پرسپولیس قهرمان خواهد شد. اتفاقا اعتقاد دارم همه چیز دست خود پرسپولیس است و نیازی نیست به نتایج رقیب نگاه کنند. آنها امتیاز از دست می‌دهند. همین هفته انتظارش را داریم. نمی‌گویم تا دربی این فاصله از بین می‌رود ولی به حداقل ممکن می‌رسد. اصلا شک نکنید. پرسپولیس فقط خودش باید بخواهد و همه با هم باید کمک کنیم.

وی ادامه داد: تیم‌های دیگر با وجود نتیجه گرفتن با اطمینان از قهرمانی صحبت نمی‌کنند. چنین اطمینانی به خودشان ندارند و می‌دانند از پرسپولیس چه کارهایی بر می‌آید. پرسپولیس فقط باید اراده، انرژی و به ویژه بالاترین حد تمرکز خود را داشته باشد. برای این‌ها هم همه باید کمک کنیم.

کاپیتان پیشین سرخپوشان اضافه می‌کند: ۹ بازی مانده و پای ۲۷ امتیاز در میان است و خوشبختانه یکی از این ۹ بازی، مسابقه رو در رو است. به نظر من پرسپولیس با ۷ پیروزی و دو تساوی قهرمان خواهد شد و باید تمام تمرکز به این سمت برود. همه ما چه هوادار و چه پیشکسوت باید به تیم و بازیکنان امید و انرژی بدهیم. نباید تخریب کرد. یک پرسپولیسی دست به تخریب تیم و بازیکن تیمش نمی‌زند. باید از تیم حمایت کامل کرد. همه ما چه هوادار و چه پیشکسوت می‌دانیم چه مشکلاتی در بازی تیم وجود دارد. کادر فنی هم می‌داند. حالا هر کدام دلایل خودش را هم دارد ولی الان فقط زمانی است که باید روحیه و اعتماد تیم را بالا ببریم. مرام پرسپولیسی، تخریب نیست.

حیدری خاطرنشان کرد: وقتی نتیجه لازم را نمی‌گیریم همه ناراحت می‌شویم ولی اگر پرسپولیسی هستیم و قهرمانی می‌خواهیم باید کمک کنیم. نمی‌شود هر مساله‌ای را مطرح کنیم. ما می‌توانیم بازیکنان را از نظر آمادگی در تمام موارد بالاتر یا پایین‌ ببریم. حرف‌های ما انرژی منفی و مثبت دارد. وقتی یک بازی خوب پیش نمی‌رود خود بازیکن از همه ناراحت‌تر است. حالا اگر او را تخریب کنیم به پرسپولیس و خودمان لطمه زده‌ایم.

او که گل قهرمانی‌اش و صحنه‌های بعد از آن، هنوز از لحظات ناب دهه ۸۰ فوتبال ایران است ادامه می‌دهد: فرصت برای انتقاد وجود دارد ولی فرصت برای حمایت محدود است. مثلا وقتی بازیکنی مثل حامد لک در این شرایط خاص قرار می‌گیرد، برخورد با او از سوی همه ما تعیین کننده است. ما هم نقش داریم که او را به فرم عالی خودش برسانیم. باید در این مسیر تلاش کنیم. اگر همه با هم بخواهیم و کمک کنیم، با یک تمرکز عالی به خدا که قهرمان می‌شویم. در این صورت دربی را حتما می‌بریم. با اختلاف یک گل هم که شده می‌بریم.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)