پرسپولیس نیوز : مدافع تیم فوتبال پرسپولیس گفت: در اردوی تیم بحثی بین من و سیاسی نشد و دوستان اگر خبر هم به بیرون می‌دهند، حداقل راستش را بگوید.

محمدرضا خانزاده  در مورد پیروزی پرسپولیس در اولین بازی جام حذفی‌اش مقابل نماینده بوشهر اظهار داشت: بازی بدی نبود؛ چون چند روزی در لیگ وقفه ایجاد شده بود به این بازی احتیاج داشتیم.

وی در خصوص اینکه گفته شده روز گذشته در اردوی پرسپولیس با حمیدرضا سیاسی مجادله داشته است، عنوان کرد: اصلاً بحثی بین من و سیاسی نشد. آقای سیاسی در اردو حضور پیدا کرد و در حال برطرف کردن مشکلات بازیکنان بود. نمی‌دانم این اخبار چطور مطرح می‌‌شود. دوستان اگر خبر هم به بیرون می‌دهند حداقل راستش را بگوید.

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس ادامه داد: کسی که اخبار تیم را بیرون می‌دهد سر سفره پدر و مادر بزرگ نشده که چنین کاری انجام می‌دهد. واقعاً این‌گونه پول در آوردن حرام است.

خانزاده در واکنش به این مسئله که شنیده می‌شود او، عباس‌زاده و حقیقی قرار است به کمیته انضباطی باشگاه پرسپولیس معرفی شوند، خاطرنشان کرد: برای چه باید این اتفاق رخ بدهد؟ من روز گذشته برای پرسپولیس بازی کردم به خانه رفتم، خوابیدم و صبح بیدار شدم و دیدم این خبر را منتشر کرده‌اند! نمی‌دانم برخی‌ها دنبال چه چیزی هستند؟ آقایان من هیچ‌قت حاشیه نداشته‌ام. خواهش می‌کنم با من کاری نداشته باشید و دنبال سوژه دیگری بروید.

وی در خصوص عدم حضورش در اردوی پرتغال تیم ملی هم خاطرنشان کرد: این نظر کی‌روش بوده و من هم کاملاً به نظر او احترام می‌گذارم. در اردوی پرتغال خیلی‌ها نبودند و بیشتر بازیکنانی حضور داشتند که تازه به تیم ملی دعوت شده بودند.

مدافع تیم ملی ادامه داد: فوتبال ملی ‌ام را مدیون کی‌روش هستم و تمام تلاشم را انجام می‌دهم تا در جام ملت‌های آسیا جزو بازیکنان نهایی تیم ملی باشم.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)