پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید برنده داربی پیش رو ۸۰ درصد راه قهرمانی را رفته است.

حسن خان‌محمدی در گفت‌وگو با ایسنا، درباره وضعیت پرسپولیس اظهار کرد: پرسپولیس از ابتدای فصل فراز و نشیب داشت و به هماهنگی خوبی نرسیده بود اما در آخرین دیدار خود برابر مس رفسنجان، بازی منطقی و خوبی به نمایش گذاشت. مس رفسنجان هم از تیم‌های خوب لیگ برتر بود که برابر پرسپولیس شکست خورد. پرسپولیس در این دیدار نمایش بسبیار خوبی داشت و نشان داد می‌تواند برای ششمین بار هم می‌توانند به قهرمانی لیگ برسند.

وی افزود: شاکله پرسپولیس به شرایط ایده‌آل خود رسیده و در تمام خطوط عملکرد خطوط این بسیار خوب است. به همین خاطر فکر می‌کنم پرسپولیس ادامه لیگ بازی‌های خوبی به نمایش بگذارد.

او همچنین گفت: پرسپولیس در سال‌های قبل هم درگیر مشکلات بود اما امسال این مشکلات بیش از اندازه بود. پنجره نقل‌وانتقالات بسته شده بود مشکلات مالی بر باشگاه حکم‌ فرما بود. همه اینها باعث می‌شود فشارها روی بازیکنان و اعضای تیم بیشتر شود. همه ما اعتقاد داشتیم که کادر فنی خوبی در پرسپولیس کار می‌کند که می‌تواند تیم و مشکلات را مدیریت کنند. همین اتفاق هم رخ داد و تیم از کوران مشکلات به سلامت خارج شد و الان در کورس قهرمانی است. الان هم تیم نباید وارد مباحث حاشیه‌ای شود و فقط باید به فکر بازی‌ها باشد تا با پیروزی در بازی‌های پیش رو به صدر جدول برسد.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس درباره اینکه گفته می‌شود این تیم زیبا بازی نمی‌کند هم گفت: برای زیبا بازی کردن باید از ابتدای فصل همه بازیکنان مد نظرتان را در اختیار داشته باشید و سازماندهی لازم را انجام بدهید. پرسپولیس هم بازیکنان اصلی خود را از دست داده بود و هم بازیکنان جدید به تیم آمده بودند که نیاز به هماهنگی داشتند. با این شرایط معلوم است که نمی‌تواند بازی زیبا ارائه بدهد. نبود هماهنگی در تیم باعث شد که از پرسپولیس بازی زیبا نبینیم. با این حال بازی به بازی پرسپولیس بهتر می‌شود. هر تیمی چنین مشکلاتی داشته باشد، نمی‌تواند بازی‌های زیبایی ارائه بدهد.

او در ادامه درباره دیدار هفته بیست‌ودوم پرسپولیس برابر صنعت نفت آبادان هم گفت: صنعت نفت از تیم‌های خوب لیگ است که فوتبال خوبی بازی می کند. پرسپولیس در برابر هر تیمی که فوتبال بازی می‌کند، همیشه عملکرد خوبی داشته است.

خان‌محمدی همچنین درباره مصاف پرسپولیس و استقلال در هفته بیست‌وسوم هم گفت: تیمی که در داربی برنده شود، ۸۰ درصد راه قهرمانی را رفته است. در این دیدار با توجه به حساسیت بازی برخی تصور می کنند بازی زیبایی نبینیم اما فکر می‌کنم این بازی تماشایی شود. پرسپولیس که امتیاز کمتری دارد باید در این بازی برنده شود. این بازی می‌تواند پرسپولیس را به قهرمانی نزدیک کند.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)