پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: تیم‌های پرسپولیس، سپاهان و تراکتور این فصل از لحاظ یارگیری شرایط خوبی داشتند و مدعیان قهرمانی هستند.

حسن خان‌محمدی در گفت‌وگو با میزان، درباره وضعیت نقل و انتقالاتی تیم فوتبال پرسپولیس اظهار داشت: پرسپولیس در ابتدا خوب شروع کرد، اما بعد از آن متوقف شد و باید ۲، ۳ بازیکن برای حضور پرقدرت در لیگ قهرمانان آسیا به خدمت بگیرند. همچنین هنوز در جذب یک مهاجم ششدانگ و چارچوب شناس موفق نبوده است. باید نسبت به پارسال بهتر عمل کند، چون امسال در آسیا کار سختی را پیش‌رو دارد. تیم‌های باشگاهی در قاره آسیا عملکردشان قابل قیاس با فوتبال ایران نیست و آنها کاملاً به فوتبال حرفه‌ای نگاه می‌کنند. تمام امکانات را در اختیار تیم‌های‌شان می‌گذارند و یک بازیکن آن‌ها ارزشش با باشگاه پرسپولیس برابری می‌کند.

وی در مورد قراردادهای بالای بازیکنان در لیگ برتر بیان کرد: تیمی که می‌خواهد قهرمان شود باید هزینه کند و بهترین بازیکنان را به خدمت بگیرد. ما چه بخواهیم و چه نخواهیم این اتفاق رخ می‌دهد و تیم‌ها می‌خواهند با هم رقابت کنند. به طور حتم مدیر برنامه بازیکنان مبالغ بالا را به باشگاه می‌دهند و این درخواست بازیکنان است.

کارشناس فوتبال در خصوص درآمد چند صد میلیارد تومانی یک مدیربرنامه، عنوان کرد: ایجنت‌ها درصدی از مبالغ بازیکنان را می‌گیرند، بنابراین باید در کار آنها هم نظارتی وجود داشته باشد تا تخلفی صورت نگیرد.

*قرارداد‌ها روی کاغذ به صورت صوری نوشته می‌شود

خان‌محمدی درباره عدم رعایت سقف بودجه از سوی باشگاه‌ها، تاکید کرد: باشگاه‌ها نمی‌توانند بگویند سقف را رعایت کردند، چون مشخص است این کار را نکردند و فقط روی کاغذ به صورت صوری قرارداد‌ها نوشته می‌شود. تیم‌ها می‌توانند کار‌هایی انجام بدهند که کسی متوجه نشود، چون اگر تیمی بخواهد تخلف کند کسی نمی‌تواند جلویش را بگیرد.

وی در مورد تعویق بازی‌های لیگ برتر اضافه کرد: ما هر چقدر مسابقات را دیرتر شروع کنیم به ضرر فوتبال کشورمان است. سازمان لیگ باید زودتر بازی‌ها را شروع می‌کرد تا بعد از اتمام مسابقات بازیکنان زمان کافی برای استراحت داشته باشند. چون بازیکنان فشار زیادی را در طول فصل تحمل می‌کنند و نباید فشردگی بازی‌ها به گونه‌ای باشد که باعث آسیب دیدگی شود.

*پرسپولیس، سپاهان و تراکتور از لحاظ یارگیری شرایط خوبی داشتند

کارشناس فوتبال در خصوص دیدار هفته اول پرسپولیس برابر آلومینیوم اراک در ورزشگاه آزادی تصریح کرد: پرسپولیس همیشه مقابل آلومینیوم مشکل داشته، چون تیم باکیفیتی است. مطمئناً پرسپولیس از شروع فصل باید قدم اول را محکم بردارد تا در ادامه رقابت‌ها دچار مشکل نشود.

پیشکسوت فوتبال درباره مدعیان قهرمانی در لیگ برتر خاطرنشان کرد: تیم‌های پرسپولیس، سپاهان و تراکتور این فصل از لحاظ یارگیری شرایط خوبی داشتند و مدعیان قهرمانی هستند. همچنین استقلال در پیش فصل با کمی مشکل و حواشی مواجه شد و تا اینجا که هنوز مسابقات آغاز نشده است شانس کمی برای قهرمانی دارد.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)