پیشکسوت پرسپولیس گفت: تیم‌های پایه پرسپولیس همیشه مظلوم واقع شده‌اند و آن طور که باید به این تیم‌ها نگاه نمی‌شود.

حسن خان‌محمدی در گفت‌وگو با برنا، با اشاره به وضعیت تیمش در رده نوجوانان پرسپولیس و صدرنشینی باقدرت این تیم اظهارداشت: خوشبختانه تیم ما در حال حاضر در وضعیت خوبی به سر می‌برد. ما با این بچه‌ها دو سال پیش در نونهالان کار کرده بودیم و چه از نظر فوتبالی و چه از حیث عاطفی هماهنگی خوبی داریم. بچه‌های ما به خوبی شرایط را درک کرده‌اند و خدا را شکر توانسته‌ایم سربلند شویم.

سرمربی تیم نوجوانان پرسپولیس تاکیدکرد: ما در 10 بازی اول‌مان 10 پیروزی را به دست آورده‌ایم و به بچه‌ها گفته‌ام هنوز دو سوم بازی‌ها باقی مانده است و باید به این روند خوب مان ادامه دهیم. هدف‌مان رکوردزنی و آمار نیست، بلکه هدف‌مان این است که بتوانیم با فوتبال خوب و زیبا برای اولین بار در تاریخ با نوجوانان قهرمان شویم.

وی در ادامه ضمن ابراز گلایه از مدیران باشگاه تصریح کرد: در این مدت که ما پیروزی‌های متوالی را به دست آوردیم یک نفر از باشگاه سراغ ما نیامد و تبریک نگفت! به هرحال تیم‌های پایه پرسپولیس همیشه مظلوم واقع شده‌اند و آن طور که باید به این تیم‌ها نگاه نمی‌شود. در همه دنیا تیم های پایه با توجه خاصی اداره می‌شوند. شما ببینید در کشورهایی مانند ژاپن، کره و حتی حاشیه خلیج فارس چه شرایط و امکاناتی برای استعدادهای کم سن و سال‌شان در نظر گرفته می‌شود.

پیشکسوت پرسپولیس در مورد وضعیت تیم بزرگسالان و شکست این تیم برابر النصر در هفته اول لیگ قهرمانان آسیا گفت: به نظرم ما در زمین برابر این تیم نباختیم بلکه قبل از آغاز این بازی برابر این حریف از پیش بازنده بودیم. ما زمانی به النصر باختیم که شرایط را به خوبی مدیریت نکردیم. ورود و حضور رونالدو در ایران با چه حواشی همراه شد! جوری از النصر حرف زدیم که ذهنیت تیم خودمان را خراب کردیم. من واقعا تاسف خوردم که در زمین برخی از بازیکنان چطور دنبال رونالدو بودند و اگر به او ضربه می‌زدند چطور از او معذرت‌خواهی می‌کردند! وقتی رونالدو از استقبال ایرانی‌ها در اینستاگرامش تشکر کرد، خوشحال کننده بود اما این اتفاقات برای رونالدو خوب بود نه برای ما!

وی ادامه داد: تمام این عوامل دست به دست هم داد که تیم با ذهنیت غیر فوتبالی پای در زمین گذاشت و از النصر برای خودمان یک غول ساختیم و در نهایت نتوانستیم از نظر فنی حتی گوشه‌ای از توانایی‌های‌مان را مقابل النصر نشان دهیم و حیف شد که این بازی مهم را باختیم.

خان‌محمدی خاطرنشان کرد: حالا نباید فکر کنیم که با این باخت دنیا به آخر رسیده است، بلکه باید از اشتباهات گذشته درس عبرت بگیریم و تلاش کنیم با تغییر در ذهنیت‌مان خود را برای جبران در بازی‌های باقی‌مانده آماده کنیم.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)