پرسپولیس نیوز: معاون اجرایی باشگاه پرسپولیس گفت: چنانجه انصاری‌فرد اصرار به رفتن داشته باشد هیئت مدیره باشگاه تصمیم جدید را خواهد گرفت.

حسین خبیری معاون اجرایی باشگاه پرسپولیس در گفت‌وگو با اپلیکیشن رسمی باشگاه پرسپولیس که با تصمیم هیات مدیره جایگزین سایت رسمی باشگاه شده، در خصوص آخرین وضعیت باشگاه پرسپولیس بعد از استعفای محمدحسن انصاری‌فرد از مدیرعاملی این باشگاه گفت: هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس امروز تشکیل جلسه داد و با استعفای آقای انصاری‌فرد مخالفت شد. اعضای هیئت مدیره در تماسی که با آقای انصاری‌فرد داشتند خواستار ادامه همکاری او با پرسپولیس شدند. به هر حال آقای انصاری‌فرد زحمات زیادی در این مدت برای پرسپولیس کشید.

وی ادامه داد: اگر آقای انصاری‌فرد اصرار به استعفا داشته و قصد بازگشت به پرسپولیس را نداشته باشد به همین دلیل چون باشگاه در شرایط حساسی قرار دارد هیئت مدیره تصمیمی خواهد گرفت تا خللی در کار ایجاد نشود.

خبیری در شرایطی این صحبت را مطرح کرده است که هیچ یک از اعضای هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس اعلام رسمی در مورد مخالفت آنها با استعفای انصاری‌فرد نداشته‌اند و همچنان در حال مذاکره برای اتخاذ تصمیم نهایی در این مورد هستند و این خبر را تنها از طریق اپلیکیشن باشگاه منتشر کرده اند.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)