عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس درباره اتفاقات و حواشی مربوط به حضور تیم النصر و رونالدو در تهران و شکایت باشگاه استقلال توضیحاتی را مطرح کرد.

حسین خبیری عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس درباره اتفاقات رخ داده در استقبال از کریس رونالدو گفت: اتفاقات بسیار خوب زیادی افتاد، اما فقط به حواشی ایجاد شده توجه می‌شود. پرسپولیس در سال‌های اخیر باعث کار‌های بزرگ و افتخار آفرینی در ایران شده است. بازیکنان و مربیان بزرگی به دلیل حضور پرسپولیس به ایران آمدند. سال ۲۰۱۸، چون پرسپولیس به فینال رفت، بزرگان فوتبال جهان و فیفا به ایران آمدند. اکنون هم به دلیل حضور پرسپولیس، النصر با تمام ستاره هایش به تهران آمد. رونالدو از نظر فنی و اخلاقی فوق العاده است و دلیل محبوبیت او هم همین است. من نمی‌توانم درباره تصمیمی که درویش گرفته است نظر بدهم. اگر رونالدو ناراحت بود از مردم ایران تشکر نمی‌کرد.

او درباره ماجرای کیت اهدایی النصر به پرسپولیس و فاطمه حمامی دختر هنرمند معلول گفت: باشگاه النصر ۲ کیت را به باشگاه پرسپولیس اهدا کرد. در لحظه‌ای که ملاقات شکل می‌گیرد، رسم بر این است که یک پیراهن اهدا کنند. دوستان تصمیم گرفتند که یکی از پیراهن‌های رونالدو را به فاطمه حمامی تقدیم کنند. پیراهن باشگاه النصر برای باشگاه پرسپولیس ارزش مادی ندارد. پیراهن ما به قدر کافی ارزشمند و گران قیمت است. واقعیت را برای ایشان توضیح دادند و بعضی‌ها دوست دارند افتخاری که پرسپولیس رقم زده است را خراب کنند.

خبیری تصریح کرد: باشگاه‌هایی که خودشان سر تا پا مشکل دارند، بازیکنان خودشان اعتصاب کردند و استوری می‌گذارند، پول امسال که هیچ حتی پارسال خودشان را هم هنوز نگرفته اند، برای خودشیرینی مشکلات را معطوف به باشگاه پرسپولیس می‌کنند. من خواهش دارم از سازمان لیگ و قنبرزاده که قرارداد تمام باشگاه‌های لیگ را منتشر کنند و اول از همه برای پرسپولیس را منتشر کنند تا مشخص شود که چه تیمی تخلف کرده است. به خانی عضو هیئت مدیره استقلال هم توصیه می‌کنم که مقداری سواد خودش را بالا ببرد و اگر نتواند ادعایی که کرد را ثابت کند حتما از او شکایت خواهیم کرد. ما ساکت نمی‌مانیم اگر کسی در مورد پرسپولیس صحبت کند.

وی ادامه داد: باشگاه خودشان (استقلال) سرتاپا مشکل است و بازیکنانشان اعتصاب کردند و استوری می‌گذارند، پول امسال که هیچ حتی پارسال خودشان را هم هنوز نگرفته اند، و برای هواداران‌شان خود شیرینی می‌کنند و در مورد ما حرف می زنند، من خواهش می کنم از مسئولان سازمان لیگ که قرارداد تمام باشگاه‌ها را افشا کند. اول از همه هم قرارداد باشگاه ما را منتشر کند تا ببینیم چه کسی تخلف کرده است. خود ایشان در مصاحبه اش ادعا کرده آقای خطیر 40 میلیارد پول آورده که اگر برای بدهی ها صرف نمی کردیم 10 درصد قراردادهای این فصل بازیکنان بوده. همین اعتراف آقای خانی نشان می دهد سقف قرارداد استقلال 400 میلیارد تومان است. جالب این که همین الان می‌خواهند بازیکن خارجی هم بگیرند که از سقف عبور کرده اند، به هرحال امیدوارم آقایان سواد فوتبالی خود را بالا ببرند و در مورد بقیه تیم ها اظهارنظر نکنند. چون ما اجازه نمی‌دهیم در امور پرسپولیس دخالت کنید و از مراجع قانونی آن را پیگیری می کنیم.

خبیری در بخشی دیگر از صحبت هایش ادامه داد: پنجره استقلال از روز 18 مرداد بسته بوده و پس از آن 6-7 قرارداد ثبت شده است. سازمان لیگ باید به این موضوع ورود کند. پیشنهاد می کنم آقایان در مورد پرسپولیس اظهارنظر نکنند. خوب است ما هم بگوییم مدیرعامل باشگاه شما مشاور رئیس فدراسیون بوده و نفوذ کرده است؟

عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس درباره وضعیت نبیل باهویی مهاجم جدید این تیم اظهار کرد: مشکلی بین گل محمدی و باهویی وجود ندارد. به طور حتم او در تست پزشکی شرکت خواهد کرد و قبول خواهد شد. درویش با گل محمدی بعد از جذب این بازیکن جلسه گذاشتند و صحبت کردند.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)