پرسپولیس نیوز : مشاور باشگاه پرسپولیس گفت: اینکه امیر قلعه‌نویی در مورد داوری‌ها به این شکل علیه پرسپولیس صحبت می‌کند واقعا زور دارد.

حسین خبیری در واکنش به اظهارات امیر قلعه‌نویی در مورد اینکه پرسپولیس در بازی‌های لیگ از حمایت داوری برخوردار است، اظهار داشت: همواره اعتقاد دارم باید به پیشکسوتان و مربیان در هر لباسی احترام گذاشت، اما به نظر من برانکو ایوانکوویچ خیلی خوب و محترمانه جواب این صحبت‌ها را داد. قلعه‌نویی خیلی تلاش می‌کند با پرداختن به مسائل حاشیه‌ای اصل قضیه را که برتری فنی پرسپولیس در بازی روز گذشته (یکشنبه) بوده را پاک کند. او و تیمش باید حرف خود را در زمین می‌زدند که در این امر ناکام بودند و به زعم همه کارشناسان پرسپولیس در اصفهان در آن جو بدی که وجود داشت، خیلی بهتر از حریف خود بازی کرد و حقش پیروزی بود.

وی با تأکید برای اینکه برای تیم ریشه‌دار سپاهان و هوادارانش احترام زیادی قایل است، یادآور شد: قلعه‌نویی در صحبت‌های خود مرا مورد خطاب قرار داده و لازم می‌دانم با احترام جوابش را بدهم. آقای قلعه‌نویی! من پدرم امیر قلعه‌نویی نبوده که آقازاده باشم و ماشین دو میلیاردی سوار شوم، بلکه یک کار‌گرزاده هستم و با نان حلال و شریف کارگری بزرگ شدم. خدا را شکر همیشه به پدرم و شغل شریفش افتخار کرده‌ام و الان هم هیچ ادعایی ندارم. من مانند افرادی که کنارش رشد کرده‌اند نیستم و به هر جایی که رسیدم با لطف و کمک خدا و عنایت اهل بیت و همت خودم بوده است. بچه جنوب شهر و محله پرافتخار امام‌زاده حسن هستم و در تمام طول زندگی روی پای خودم ایستاده‌ام و با سفارش وزیر و وکیل و رانت هیچ سمتی را با به دست نیاوردم. ۲۰ سال سابقه کار در وزارت ورزش و جوانان تهران را دارم و حدود ۱۵ سال هم در کنار سابقه نویسندگی ورزشی مسئولیت‌های مختلفی در پرسپولیس داشتم. افتخار می‌کنم خدمت‌گزار تیم محبوبم و هوادارای عزیزش هستم.

مشاور باشگاه پرسپولیس همچنین خاطرنشان کرد: امیر قلعه‌نویی فکر نکند با این‌طور صحبت کردن می‌تواند مرا بترساند. من برای دفاع از حق پرسپولیس و هواداران میلیونی آن نه از قلعه‌نویی بلکه از بزرگ‌تر از او هم ترسی ندارم و اگر حرفی زده‌ام به خاطر حمایت از سرمربی، بازیکنان و هواداران پرسپولیس بوده است و از این موضع خود هم کوتاه نخواهم آمد. بعد از آن همه نامهربانی که در اصفهان به ما شد حالا شنیدن این حرف‌ها از قلعه‌نویی واقعاً زور دارد. به عقیده من بهترین توصیف از قلعه‌نویی را پیشکسوت عزیزمان محمد مایلی‌کهن کرد و نیازی نیست من بیشتر از این راجع به او صحبت کنم.

خبیری با بیان اینکه وضعیت داوری‌ها در لیگ مشخص است، عنوان کرد: در نیم‌فصل سپری شده سه تیم شدید‌ترین اعتراض‌ها را به داوری دیدارشان مقابل سپاهان را داشتند. نساجی مازندران، استقلال و ماشین‌سازی که هر یک از آنها به زعم کارشناسان مقابل سپاهان قربانی اشتباهات داوری شدند. چطور بعد از این بازی‌ها قلعه‌نویی اظهارنظری در مورد داوری نداشت؟! الان هم ما به هیچ عنوان مقابل هجمه‌ای که سپاهانی‌ها علیه پرسپولیس به راه انداخته‌اند کوتاه نمی‌آییم و لازم باشد مسائل دیگری را عنوان خواهیم کرد.

وی در پایان گفت: در اینجا لازم می‌دانم ضمن حمایت از داوران خوب کشورمان اعلام کنم که اگر اشتباهی از داوری سر می‌زدند که اتفاقاً در دو سه فصل اخیر پرسپولیس از این اشتباهات خیلی ضربه خورده است، نباید آن را عمدی دانست بلکه آنها هم به عنوان یک انسان حق اشتباه دارند. قطعاً هر هجمه‌ای علیه داوران باعث خواهد شد ناخودآگاه تمرکز آنها برهم خورده و اشتباهات‌شان بیشتر می‌شود. به نظرم مظلوم‌ترین قشر فوتبال داوران شریف هستند که همه ما ضعف‌های خود را به گردن این عزیزان می‌اندازیم. در حال حاضر هم بازی با سپاهان برای ما تمام شده است و به بازی‌های آینده فکر می‌کنیم.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)