عضو هیأت رئیسه باشگاه پرسپولیس گفت: نوع بازی پرسپولیس هوادار پسند و نتیجه بخش شده است.

حسین خبیری عضو هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس پس از پیروزی مقابل تیم هوادار اظهار داشت: بازیکنان پرسپولیس بازی خوبی را انجام دادند و توانستند که 3 گل را به ثمر برسانند و اگر دقت بیشتری داشتند می‌توانستند گل ها بیشتری هم وارد دروازه هوادار کنند. نوع بازی پرسپولیس هوادار پسند و نتیجه بخش شده است که همین انتظار را هم داشتیم. در ادامه هم باید بگویم که پرسپولیس به روز های اوج خود بازگشته است و پنالتی هم که برای هوادار گرفته شد اشتباه داور بود.

خبیری در خصوص بودجه هزینه های باشگاه پرسپولیس گفت: ما امروز دستمان در جیب هوادارانمان است و وارد بورس شدیم و همه چیز باشگاه شفاف است و مانند برخی باشگاه ها دستمان در جیب کارگران و کارمندان کارخانه و بیت المال نیست. آن مدیر روابط عمومی که ادعا کرده قرارداد هنگفتی با مهاجمان خارجی پرسپولیس بسته شده است باید بیاید و در مراجع قضایی ثابت کند. از او شکایت کردیم و باید حد و حدود خودش را بداند. همه چیز باشگاه پرسپولیس شفاف است همه چیز مشخص است

وی با اشاره به کارگزار باشگاه پرسپولیس عنوان کرد: در خصوص کارگزار هم در جلسات اخیر باشگاه تصمیم گیری شده است و مدیر عامل باشگاه پیگیر این موضوع است تا شرایط بهتری را داشته باشیم و پس از نهایی شدن همه موارد به صورت رسمی اعلام خواهیم کرد.

عضو هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس در خصوص حضور نداشتن هوادارا در این بازی تصریح کرد: در این سال هایی که فوتبال در همه کشورها پیشرفت کرده است بازی بدون تماشاگر برگزار شدن خنده دار است و برای کشور ما هم خیلی بد است که لیگ دارد و این همه هوادار بدون تماشاگر بازی ها را دنبال کند. مخصوصا احکامی که برای تیم ما زده است. یک هوادار خطا کرده است ولی باید ضرر آن را باشگاه دهد. بازی قبلی برای پرسپولیس را ببینید میفهمید بازی چقدر جذاب بود. فوتبال بدون تماشاگر لذتی ندارد و چنگی به دل نمی زند.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)