عضو هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس به حواشی رخ داده که بعد از بازی با نفت مسجد سلیمان به وجود آمد واکنش نشان داد.

حسین خبیری در گفت‌وگو با فارس، در واکنش به حواشی برخی اتفاقات رخ‌داده در روزهای اخیر و اتهاماتی که به برخی از داوران زده می‌شود، اظهار داشت: در روزهای گذشته دیدم که چند بازیکن که در تیم‌های خود کاپیتان هستند، با انتشار استوری در صفحه‌ شخصی خود به صورت شفاف داوران را متهم کردند. به کمیته اخلاق و کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال هشدار می‌دهم که برای دفاع از شرافت داوران و جلوگیری از اهانت‌هایی که صورت گرفته، با این افراد برخورد کنند. مگر می‌شود یک بازیکن فوتبال به راحتی در صفحه شخصی خود به داوران تهمت بزند و برخوردی هم با او نشود؟ این مسئله قشنگ نیست و باید بساط این جریانات برچیده شود، وگرنه دیگر سنگ روی سنگ بند نمی‌شود که در صورت رخ دادن این مسئله مقصر اصلی خود آقایان مسئول هستند.

وی در خصوص حواشی به وجود آمده برای افشین پیروانی مدیر تیم پرسپولیس بعد از بازی با نفت مسجدسلیمان افزود: خوشحالیم که وقتی پرسپولیس قوی است، برخی از دوستان تن و بندنشان می‌لرزد و به جای اینکه حواسشان به تیم خودشان باشد هوچی‌گری می‌کنند. ما بهترین تیم ایران هستیم و بهترین کادرفنی و بازیکنان حال حاضر در پرسپولیس حضور دارند. همیشه نشان دادیم که شایسته برد و قهرمانی هستیم، اما متأسفانه رقبای ما تهمت‌های ناروا می‌زنند. امسال با احدی در این خصوص شوخی نداریم و به معاونت حقوقی باشگاه سپرده‌ایم که همه این مسائل را رصد کرده و عکس‌العمل نشان دهد. افشین پیروانی اسطوره پرسپولیس و فوتبال ایران است که زحمات زیادی برای تیم ملی کشیده و با کنایه افرادی که در قواره او نیستند خراب نمی‌شود.

عضو هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس گفت: رئیس کمیته داوران اعتراف کرده که تیمی که بیشتر از دیگران متضرر شده پرسپولیس است اما این بار جای طلبکار و بدهکار عوض شده و حالا ما بدهکار شدیم! این آقایان فرار رو به جلو می‌کنند و برای اینکه به دلیل نتایج ضعیف باید پاسخگوی هواداران خود باشند اما با این اظهارات مثلاً قصد دارند اذهان را منحرف کرده و کاری کنند تا پاسخگوی هواداران خود نباشند. اما بدون توجه به این حواشی کار را پیش می‌بریم و خوشبختانه امسال از مدیریت گرفته تا هیأت مدیره، کادرفنی، بازیکنان و کارمندان باشگاه همگی یکدل کارها را پیش می‌بریم و ضمن احترام به سایر تیم‌ها برای قهرمان شدن می‌جنگیم. در دفاع از اسطوره‌های پرسپولیس با کسی شوخی نداریم و اگر کسی اهانت یا توهین کند حتما مقابل آن خواهیم ایستاد.

خبیری خاطرنشان کرد: پرسپولیس از بدو تأسیس تا به حال نماد اخلاق بوده و با محوریت اخلاقمداری فعالیت کرده به طوری که بزرگانی مثل همایون بهزادی، جعفر کاشانی، محمد دادکان و… در این تیم حضور داشتند و برای همین مسلک پرسپولیس احترام گذاشتن است و در مرام ما نیست که به رقبا بی‌احترامی کنیم.

وی در مورد حواشی بعد از بازی با نفت مسجد سلیمان تصریح کرد: پرسپولیس از معدود باشگاه‌های ایرانی و حتی آسیایی است که از همه اقوام هوادار دارد. ما افتخار می‌کنیم که هوادارانی از همه اقوام داریم که به تیم خود تعصب زیادی دارند. این وصله‌ها به پرسپولیس نمی‌چسبد و آقایان متوجه باشند که خواسته یا ناخواسته با این اظهارات بین مردم و اقوام اختلاف ایجاد می‌کنند. تحریک هواداران عواقب دارد و آقایان اجازه بدهند که مردم از فوتبال لذت ببرند.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)