پرسپولیس نیوز: مربی تیم فوتبال پرسپولیس پس از خروج از باشگاه و نهایی شدن پایان همکاری‌اش با سرخ‌پوشان تهرانی در پیامی اینستاگرامی با هواداران این باشگاه خداحافظی کرد.

حمید مطهری امروز و پس از خروج از باشگاه پرسپولیس حاضر به مصاحبه نشد و در جملاتی خیلی کوتاه از علاقه‌مندی خود به تیم پرسپولیس سخن گفت.

مطهری پس از ساعتی متنی را در صفحه اینستاگرامی خود گذاشت و با هواداران این تیم خداحافطظی کرد و نوشت:

هواداران عزیز پرسپولیس
سلام و درود بی پایان

نمی دانم چگونه آغاز کنم که پایانی را خبر دهم. ممکن است خداحافظی کمی فاصله بیندازد اما ما هرگز از هم دور نیستیم زیرا دوستی ها را با قلب و نه فاصله ها اندازه می گیرند. اکنون که قرعه برای خدمت درسنگر دیگری برای من فراهم شده است، فرصت را غنیمت شمرده و به خاطر اینکه باعث شدید در سه سال گذشته، پرسپولیس به خانه و خانواده ام تبدیل شود از شما سپاسگزارم. از زمان پیوستن به پرسپولیس تمام تلاش خود را کردم تا به تیم کمک کنم. عجب خاطرات شگفت انگیزی را خلق کردیم و چه فراز و نشیب هایی را کنارهم پشت سرگذاشتیم و حمایت شما ارزش زیادی برای من داشت. قصور و کاستی ها را به بزرگی خود و به دیده رحمت برمن ببخشایید. برخود لازم می دانم از برادر خودم یحیی گل محمدی خالصانه تشکر کنم که استقامت، پشتکار، رفاقت و معرفت را خیلی خوب به من آموخت. همچنین از افشین پیروانی عزیز، مدیران، مربیان، بازیکنان پرسپولیس و اصحاب رسانه به پاس لطف، محبت و مهربانی بی شائبه سپاسگزارم. تنور دلتان گرم، روزگارتان آباد…
ارادتمند شما خوبان؛ حمید مطهری

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)