بازیکنان جدید تیم فوتبال پرسپولیس با ادامه روندی که بر باشگاه حاکم است نمی توانند برای تیم خود به میدان بروند.

در نیم فصل اول رقابت‌های لیگ برتر فوتبال، پرسپولیس در مقایسه با دو تیم دیگر مدعی پس از پایان نیم فصل با حاشیه‌های زیادی مواجه شد؛ در ابتدا یحیی گل محمدی از هدایت این تیم کناره گیری کرد و با گذشت بیش از ۲۰ روز از استعفای گل محمدی، «اوسمار ویه‌را» به عنوان سرمربی جدید سرخ‌ها معرفی شد.

پرسپولیس تا به اینجای کار عبدالکریم حسن، عیسی آل کثیر، ابوالفضل بابایی و اوستون ارونوف را به خدمت گرفته و استقلال تهران تاکنون «رافائل سیلوا» و «جلال الدین ماشاروپوف» را به خدمت گرفته است.

پنجره نقل و انتقالاتی پرسپولیس چند ماهی است که به دلیل عدم پرداخت رقم مالیات قرارداد «بوژیدار رادوشوویچ» بسته است و هنوز مدیران پرسپولیس موفق به باز کردن پنجره نقل و انتقالاتی خود نشده اند.

باشگاه پرسپولیس برای عقد قرارداد با بازیکنان جدید خود مشکلی نخواهند داشت اما به دلیل بسته بودن پنجره نقل و انتقالاتی هیچکدام از این قراردادها به ثبت نخواهد رسید و تا زمانی که قرارداد بازیکنان به ثبت نرسد این تیم نمی‌تواند از آنها در رویدادهای مختلف استفاده کنند.

پرسپولیس در این زمینه تنها نیست و دو باشگاه مس رفسنجان و آلومینیوم اراک هم با بسته بودن پنجره نقل و انتقالاتی رو به رو هستند. مس به دلیل عدم پرداخت مطالبات «لوسیانو پریرا» و آلومینیوم اراک هم به دلیل عدم پرداخت مطالبات «والنتینو یوئل» مهاجم آفریقایی و سابق خود با پنجره بسته مواجه هستند و این دو باشگاه هم نمی‌توانند تا زمانی که پنجره خود را باز کنند، قرارداد بازیکنان جدید خود را به ثبت برسانند.

زمان پایان نقل و انتقالات نیم فصل تا ۷ اسفندماه خواهد بود و باید دید بازیکنان جدید دیگری توسط این تیم‌ها جذب خواهند شد یا خیر.

با وجود اینکه تنها سه روز تا دیدار آلومینیوم اراک – پرسپولیس از هفته شانزدهم لیگ برتر باقی مانده اما هنوز خبری از باز شدن پنجره نقل و انتقالاتی این باشگاه نیست. با این حساب اگر شرایط همین‌گونه باقی بماند این باشگاه قادر به ثبت قرارداد چهار بازیکن جدید خود نخواهد بود و عبدالکریم حسن، ابوالفضل بابایی، عیسی آل‌کثیر و اوستون رستم اورونوف دیدار نخست تیم‌شان را از دست خواهند داد.

در عین حال پرسپولیس امید عالیشاه کاپیتان اول خود را به دلیل محرومیت در اختیار نخواهد داشت و اگر کارت بازی نفرات جدید صادر نشود اوسمار ویرا کار راحتی برای چیدمان ترکیب تیمش در اراک نخواهد داشت.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)