پرسپولیس نیوز : محمدرضا خلعتبری از امروز در تمرینات گروهی سپاهان شرکت می‌کند.

 رسانه‌ها همچنان به مبلغ تمام شده این بازیکن برای باشگاه سپاهان می‌پردازند و خلعتبری به این موضوع واکنش نشان داد و به خبرورزشی گفت: در این 3، 4 هفته به قدری درباره پول رضایتنامه و دستمزد من صحبت شده که خسته شدم، در حالی که قرارداد من با احتساب پول رضایتنامه‌ام از تعدادی از بازیکنان تیم‌های دیگر کمتر است. اگر با پرسپولیس و استقلال قرارداد می‌بستم و این همه در مورد آن صحبت می‌شد، می‌گفتم ایرادی ندارد. بازیکن داریم که قرارداد سنگین بسته و نوش جانش هم باشد ولی هیچ‌کس اسمش را نمی‌آورد، آن‌وقت هنوز در مورد پول عجمان حرف است.»

مهاجم سپاهان گفت: «یعنی هیچ سوژه‌ای نیست که روزی 10 مرتبه از من سؤال می‌شود 350 هزار دلار عجمان چگونه پرداخت شده است؟ چند بار باید بگویم من و باشگاه سپاهان آن را تأمین کرده‌ایم، نه وزارت نفت و مسکن یا بانک مرکزی؟!»

 

خلعتبری در پایان گفت: «کارم را رسماً با سپاهان شروع کرده‌ام و هدف‌مان قهرمانی در لیگ است و رقبای بزرگی نظیر پرسپولیس، تراکتورسازی، استقلال و فولاد داریم و امیدوارم در لیگ زیبا و باکیفیت شاهد رشد جوان‌ها باشیم چون یک نسل فوتبال در حال تغییر است و باید کمک کرد تا نسلی تواناتر روی کار بیاید.»

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)