مهاجم فصل گذشته سپاهان گفت: هنوز هم می شنوم یکسری می گویند که هدایتی پول انتقال من به پرسپولیس را پرداخت کرده اما خودم ۹۰۰ میلیون از جیبم دادم.

محمدرضا خلعتبری که فصل خوبی را با سپاهان سپری نکرد به نظر دل خوشی از مسئولان این باشگاه ندارد و بعد از چند هفته سکوت حالا از اتفاقاتی که در فصل اخیر برایش در جمع زردپوشان اصفهانی رخ داده می گوید.

فعلا فقط استراحت می کنم

خلعتبری، در ابتدای صحبت های خود درباره آخرین وضعیتش برای پیوستن به تیم های لیگ برتری اظهار داشت: چند روزی است که به شمال کشور آمده ام و فقط به استراحت فکر می کنم. هیچ خبر جدیدی هم نیست و پیشنهاد رسمی هم از هیچ باشگاهی دریافت نکردم. فکر می کنم از یکی، دو هفته دیگر که مسابقات تیم های آسیایی و فینال جام حذفی به اتمام برسد پیشنهادات جدی تر شود.

به ویسی تبریک می گویم

وی درباره سرمربیگری ویسی در سپاهان عنوان کرد: امروز این خبر را شنیدم. به ویسی به خاطر این اتفاق تبریک می گویم. امیدوارم فصل خوبی را در سپاهان پشت سر بگذارد و دوباره بتواند این تیم را به روزهای خوبش بازگرداند. با این حال من هیچ صحبتی با مسئولان سپاهان و شخص ویسی نکرده ام و نمی دانم تصمیم شان در قبال بازیکنان چیست.

الان زمان صحبت درباره استقلال نیست

مهاجم فصل گذشته سپاهان درباره پیشنهاد استقلال تصریح کرد: از همان روز که گفتم با مدیر برنامه های من صحبت هایی شده دیگر هیچ خبر جدیدی نشد. فکر می کنم در این شرایط که استقلال فینال جام حذفی را در پیش دارد اصلا درست نیست که چنین صحبت هایی را انجام دهیم. تمرکز استقلالی ها هم روی این بازی حساس است و احتمالا بعد از آن اگر قرار به صحبتی باشد بعد از برگزاری فینال جام حذفی انجام خواهیم داد.

از پیشنهاد گسترش فولاد استقبال می کنم

خلعتبری درباره شایعه پیشنهاد گسترش فولاد نیز خاطرنشان کرد: صحبت مستقیمی با من نشده است. من این مسائل را به مدیر برنامه هایم سپردم. البته دوستانی هم دارم که ممکن است با آنها صحبت کرده باشند. به هر حال گسترش یک تیم حرفه ای و با امکانات بسیار خوب است و از سرمربی خوبی هم بهره می برد. کمالوند از نظر فنی در سطح بالایی است و توانسته به تیمش در شرایط سخت کمک کند. در فصل گذشته هم اگر کمی خوش شانس بودند شاید می توانستند سهمیه هم بگیرند. اگر به من پیشنهاد شود قطعا به پیشنهاد گسترش فولاد فکر می کنم چون این تیم کاملا حرفه ای و بزرگ است.

اولویت من پول نیست

وی در پاسخ به این سوال که اولویتش برای بستن قرارداد با تیم های لیگ برتری چیست، بیان داشت: بحث من فقط روی مسائل مالی نیست. اگر قرار باشد به تیمی بپیوندم قطعا تمام مسائل را در نظر می گیرم. فوتبال که فقط پول نیست. بارها دیده ایم یک فوتبالیست وقتی با یک مربی کار می کند ممکن است دو، سه سال عمر فوتبالش بیشتر شود.

مرا از پرسپولیس بیرون کردند

خلعتبری درباره اینکه گفته می شد او قصد دارد به خاطر مقابله با رفتار تماشاگران پرسپولیس به استقلال برود گفت: اینها همه حرف است. چون من هیچ مشکلی با هواداران پرسپولیس ندارم اما برای یک بار هم که شده می خواهم با هواداران پرسپولیس روراست صحبت کنم. زمانی که من از پرسپولیس جدا شدم آقای سیاسی و رحیمی شرایطی را برای من مهیا کردند که مجبور به این کار شوم. وقتی به من می گویند قراردادت را ۸۰۰ میلیون کم کن و پول عجمان را هم ما نداریم که به آنها پرداخت کنیم منظورش این است که من بروم. من هم به آنها گفتم چشم، من می روم. به آنها گفتم پول عجمان را خودم می دهم که همین کار را کردم و خودم پول آن باشگاه را دادم.

پول رضایت نامه را خودم دادم، نه هدایتی

وی در پاسخ به این سوال که خودش شخصا پول رضایت نامه اش بابت جدایی از باشگاه عجمان را پرداخت کرده گفت: بله. ۹۰۰ میلیون از این پول را من پرداخت کردم. رویانیان ۵۶۰ میلیون به من چک داده بود که هنوز هم آن چک ها دست علی دایی است چون من آن پول را در آن زمان بخشیدم و فقط ۱۳۰،۱۴۰ میلیون آن نقد شد. هنوز هم می شنوم یکسری می گویند که هدایتی پول انتقال من به پرسپولیس را پرداخت کرده، فکر می کنم رویانیان و هدایتی نزدیک به ۴۰۰ هزاردلار از آن پول را پرداخت کردند اما در مجموع ۹۰۰ میلیون آن را خودم پرداخت کردم. تمام مدارک صحبت هایم را دارم و از روی هوا حرف نمی زنم.

مسئولان سپاهان درک فوتبالی ندارند

مهاجم فصل گذشته سپاهان درباره احتمال ادامه همکاری اش با این باشگاه اذعان داشت: هر چیزی که قسمت باشد پیش می آید. امیدوارم ویسی هر بازیکنی که فکر می کند به سپاهان کمک کند را به خدمت بگیرد. من سال ها برای سپاهان بازی کردم و دو قهرمانی با این تیم به دست آوردم. به هر حال اتفاقات فوتبال باعث شد امسال ما فصل خوبی را پشت سر نگذاریم. من هم در سپاهان و هم در ذوب آهن و در مجموع در شهر اصفهان خاطرات خوبی دارم. اما متاسفانه با مسئولانی که در حال حاضر در باشگاه هستند کارکردن بسیار سخت است. چون از نظر فوتبالی بازیکنان را درک نمی کنند و سال قبل هم ما را بسیار اذیت کردند. شاید من کمتر اما خیلی از بازیکنان هستند که مبالغ زیادی را از باشگاه طلبکارند.

تصمیمات استیماچ به او تحمیل می شد

وی در واکنش به جریمه ۳۰ درصدی از سوی مسئولان سپاهان بیان داشت: نمی دانم اصلا چنین قانونی وجود دارد که یک باشگاه بتواند برای بازیکنانش جریمه ۳۰ درصدی در نظر بگیرد. فکر نمی کنم قانون اجازه دهد بیش از ۱۰ درصد برای بازیکنان جریمه در نظر بگیرند. البته جریمه کردن بازیکنان طبیعی است اما نهایت آن ۵ تا ۱۰ درصد است. این مشکلاتی که امسال برای سپاهان به وجود آمد قطعا مقصرش بازیکنان نبودند. متاسفانه باشگاه اشتباهات بزرگی انجام داد. برکناری حسین فرکی بزرگترین اشتباه مدیران باشگاه بود. بعد از آن هم مربی آوردند که خودش تصمیم گیرنده نبود. استیماچ در ظاهر خودش هادی عقیلی را از تیم کنار گذاشت اما اینها تماما از سوی باشگاه به او تحمیل می شد. در ابتدا قرار بود عبدالله کرمی کنار برود اما نقشه عوض شد و هادی عقیلی را کنار گذاشتند. بعد از آن هم که با محرم رفتار بدی داشت.

استیماچ هم گفت باشگاه مقصر است

وی در واکنش به اینکه گفته می شد بازیکنان باتجربه سپاهان علیه سرمربی این تیم متحد شدند، گفت: اینها همه مسائلی بود که از سوی باشگاه به استیماچ گفته می شد. حتی خود استیماچ هم به من گفت که مقصر ناکامی سپاهان باشگاه سپاهان است نه بازیکنان. من سوالم اینجاست استیماچ چطور تصمیم گرفته هادی عقیلی را از تیم کنار بگذارد. در صورتی که روز قبل از آن در حضور من به هادی گفت تو بازیکن باشخصیتی هستی و از تو تشکر می کنم. فردای همان روز آمد و گفت دیگر عقیلی نباید در تیم باشد. نمیدانم چرا دست به چنین کارهایی زدند اما تیمی که در خط دفاعش مشکل دارد چرا باید به دنبال این باشد که عقیلی و کرمی را بیرون بیندازد. 

آقای باقریان! سپاهان را نابود کردید

 خلعتبری درباره اینکه باقریان اعلام کرده ۷،۸ بازیکن فصل گذشته سپاهان باید از این تیم جدا شوند، افزود: باقریان به جای اینکه در سپاهان خانه تکانی کند باید به فکر این باشد که پول بازیکنان را بدهد. همان طور که قبل از این هم گفتم من روی قرارداد خودم بحث ندارم چون بیش از ۶۰ درصد دریافت کردم اما خیلی ازبازیکنان هستند که کمتر از ۵۰ درصد پول گرفته اند. شما به فکر این باشید که سپاهان را به این روز نیندازید. بروید بررسی کنید که پارسال چه کار کردید که تیم به این روز افتاده است. شما باید اولویت تان این باشد که سپاهان را نابود نکنید. تیمی که باید قهرمان لیگ برتر می شد و ستاره های زیادی داشت به این روز افتاد. همین آقای باقریان اشتباهاتی در باشگاه صورت داد که باعث شد پادوانی و پریرا یک نیم فصل بازی نکنند. کاری کردند که احسان حاج صفی هفته پنجم از سپاهان رفت و محرم نویدکیا هفته های زیادی در تیم حضور نداشت. اگر می خواهید بازیکن جوان بیاورید نفراتی را بیاورید که به درد تیم بخورند نه اینکه دائما در گوش سرمربی بخوانید جوانان را در زمین بگذارید تا تیم به آن روز بیفتد.

یک فصل دروغ شنیدیم

وی در پایان خاطرنشان کرد: متاسفانه یک فصل به جز دروغ چیزی از مسئولان سپاهان نشنیدیم. ما اصلا مشکلی نداشتیم. اگر پول ندارید واقعا بگویید ندارید. چرا دائما وعده های دروغ می دهید. من نسبت به بازیکنان دیگر بیشتر پول گرفتم اما این را بگویم که اول فصل ۲۰۰ میلیون از قراردادم را به خواسته آقایان کم کردم. خیلی از بازیکنان دیگر هم ۲۰۰،۳۰۰ میلیون به باشگاه تخفیف دادند. نباید با بازیکنان چنین رفتاری می کردند. در آخر هم می گویم انشاالله ویسی بتواند تیم خوبی را برای سپاهان ببندد چون هواداران از این تیم انتظار بسیار بالاتری دارند.

 

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)