پرسپولیس نیوز : مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس گفت: نمی‌خواهم فقط با پنالتی برای پرسپولیس گلزنی کنم.

محمدرضا خلعتبری در خصوص بازی مقابل گسترش فولاد اظهار داشت: با توجه به شرایط بازی‌های دیگر و شناختی که از تبریزی‌ها داشتیم به نظرم بازی قابل قبولی را مقابل گسترش فولاد انجام دادیم اما متاسفانه فقط از یکی از فرصت‌هایمان استفاده کردیم.

وی افزود: با تلاش بچه‌ها یک موقعیت خوب دیگر را به دست آوردم اما در صدم ثانیه در هنگام ضربه زدنم به سمت دروازه حریف که بسیار دقیق هم بود کمی دچار اشتباه شدم و توپ وارد دروازه نشد البته اگر گل را می‌زدم اولین حضورم در ترکیب پرسپولیس بسیار با شکوه‌تر بود.

خلعتبری ادامه داد: من بعد از زدن گل اولم برای پرسپولیس خیلی خوشحال بودم و از همین جا این گل را تقدیم به تک تک هوادارانی می‌کنم که پرسپولیس را تشویق می‌کنند و پشت سر من بودند. این گل را به کسانی تقدیم می‌کنم که شرایط حضورم در پرسپولیس را مهیا کردند. البته ما باید همین روند را با کمک همه بچه‌ها ادامه بدهیم چون هنوز اتفاق خاصی نیفتاده است.

وی تاکید کرد: البته من در پرسپولیس به دنبال این نیستم، فقط با پنالتی گل بزنم. می‌خواهم در هر نقطه‌ای که با تصمیم دایی بازی کنم تاثیرگذار و نگاهی به گل زدن هم داشته باشم. این هدف من در جمع قرمزپوشان است.

خلعتبری درباره بازی با سپاهان نیز گفت: اولا خیلی خوشحالم که در دومین بازی‌ام برای پرسپولیس زحمت بچه‌ها را تکمیل کردم، به نظرم کار بسیار سختی در اصفهان داریم، من شخصا خیلی سپاهان را دوست دارم اما با تمام وجودمان برای پیروزی به اصفهان می‌رویم تا بتوانیم شرایط‌مان را در جدول بهتر کنیم.

وی در ارتباط با اینکه فکر می کند واکنش هواداران سپاهان به او چه باشد، گفت: من هیچ مشکلی با هواداران سپاهان ندارم، تازه آنها به نظرم من را خیلی دوست دارند و کوچکترین مشکلی با آنها نخواهم داشت. فوتبال حرفه‌ای است و مطمئنا هواداران سپاهان این موضوع را می‌دانند. من باید برای پرسپولیس بهترین بازی‌هایم را انجام دهم.

وی در پاسخ به این سوال که از تجربه خودت با توجه به همکاری با مارادونا در پرسپولیس استفاده می‌کنی یا خیر، گفت: اکنون با خیال راحت فوتبالم را در ایران دنبال می کنم. از مارادونا هم چیزهای زیادی یاد گرفتم که قطعا از این تجربیات استفاده می‌کنم. می‌خواهم شرایطی به وجود آید که پرسپولیسی‌ها از خرید من لذت ببرند. بالاخره علی دایی نیز برنامه‌های خودش را برای خرید یک بازیکن جدید داشته و به همین دلیل انتظارات از من بالاست و باید جواب آنها را بدهم.

خلعتبری در پایان درباره شناختش از سپاهان نیز گفت: آنها مربی و بازیکنان بسیار خوبی دارند و قطعا کار سختی را در اصفهان داریم. البته تمام بازی‌های ما سخت است.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)