پرسپولیس نیوز: پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: امیدوارم هر اتفاقی می‌افتد به سود پرسپولیس باشد و ما شاهد هت‌تریک قهرمانی تیم محبوب خود باشیم.

محسن خلیلی پس از اتمام قرعه‌کشی هجدهمین دوره لیگ برتر فوتبال گفت: خدا را شکر قرعه‌کشی به خوبی تمام شد و همه تیم‌ها به نوعی از قرعه‌های خود راضی بودند. دربی نیز تقریبا مثل همیشه در اواسط نیم فصل و در هفته هشتم برگزار خواهد شد. امیدوارم همانطور که در مراسم قرعه‌کشی عنوان کردم در دربی امسال بحث میزبان و میهمان براساس قوانین ۹۰ به ۱۰ رعایت شود تا هواداران میزبانی یا میهمانی خود را احساس کنند. امیدوارم امسال نیز دربی خوبی را مانند سالیان گذشته شاهد باشیم و در پایان هر تیمی که استحقاق ۳ امتیاز را داشت به برتری دست پیدا کند.

پیشکسوت پرسپولیس در پاسخ به این سوال که اگر او در حال حاضر در پرسپولیس حضور داشت، در صورت دریافت پیشنهاد مالی مناسب این باشگاه را ترک می‌کرد؟ گفت: من نمی‌توانم در حال حاضر در مورد این قضیه صحبت کنم چرا که زمان با گذشته فرق کرده و در سالیان اخیر فوتبال تبدیل به شغل، بیزینس و منبع درآمد فوتبالیست‌ها شده است. پیشنهادات مالی وسوسه‌کننده نیز وجود دارد و این حق بازیکن است تا در این خصوص تصمیم بگیرد.

وی تصریح کرد: نمی‌توان در صورت ترک تیم به بازیکنی خورده گرفت. الان شرایط پرسپولیس با توجه به بسته بودن پنجره نقل و انتقالات مقداری حاشیه‌ساز شده است و فشار روی بازیکنان، کادر فنی و هواداران زیاد است. امیدوارم هر اتفاقی می‌افتد به سود تیم محبوب پرسپولیس باشد و ما شاهد هت‌تریک قهرمانی تیم محبوب پرسپولیس باشیم. وجود هواداران خونگرم پرسپولیس نقطه دلگرم کننده است.

خلیلی در خصوص لغو دیدار تیم ملی مقابل یونان و کوزوو، گفت: فکر می‌کنم دیدار با کوزوو به این دلیل لغو شد که آنها با برگزاری بازی بدون حضور تماشاگر موافقت نکردند، قطعاً از این تصمیم خود نیز به دنبال پخش زنده تلویزیونی و تبلیغات برای کشور خود بودند، نمی‌دانم پشت پرده‌ لغو دیدارهای تیم ملی چه مسئله‌ای است اما امیدوارم در آستانه جام جهانی حمایت همه‌جانبه‌ای از کادر فنی، مدیریت فدراسیون و بازیکنان تیم ملی داشته باشیم. بازیکنان تیم ملی در حال حاضر نیاز به انرژی مثبت مردم دارند و امیدوارم این حمایت‌ها منجر به شگفتی‌سازی ما در جام جهانی باشد.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)