پرسپولیس نیوز : آقای گل لیگ هفتم نظرات جالبی در خصوص جدایی برخی بازیکنان از پرسپولیس دارد.

 محسن خلیلی معتقد است بازیکنی که قراردادش تمام می‌شود آزاد است به هر تیمی دلش خواست برود اما جدایی از پرسپولیس راحت نیست. باید آن بازیکن به جایی برود که خوشحال باشد یا شرایط برای موفقیت بیشتر فراهم باشد. بقیه حرف‌های خلیلی را در زیر می‌خوانید.

*به نظر می‌رسد آرام‌آرام تبدیل به یک مجری تلویزیونی زبردست شده باشید؟

(می‌خندد) نه آقاجان! کدام مجری؟ سازمان لیگ لطف کرد از من و آرش برهانی دعوت به عمل آورد که در کنار آقای عبدا… روا مراسم قرعه‌کشی لیگ هجدهم را برگزار کنیم. در سایر برنامه‌های تلویزیونی هم به عنوان کارشناس شرکت می‌کنم و مجری نیستم. در کشورمان مجریان خوبی داریم که همگی دوست و رفیق من هستند و کاربلدند.

* به بهانه جدایی برخی بازیکنان پرسپولیس زنگ زدیم، خبر دارید که؟

به هر حال هر فوتبالیستی که قراردادش تمام می‌شود به عنوان بازیکن آزاد می‌تواند جدا شود؛ این بازیکنان هم مختارند برای آینده ورزشی خود تصمیم بگیرند.

* کار درستی است یا نه؟

من می‌گویم بازیکنانی که می‌خواهند جدا شوند باید تمامی جوانب را در نظر بگیرند و بی‌گدار به آب نزنند.

* یعنی چه؟ بیشتر توضیح می‌دهید؟

من تجربه جدایی از پرسپولیس را دارم البته جدایی من خودخواسته نبود و در آن مقطع باشگاه مرا نخواست، با این حال تا همین لحظه هم حسرت جدایی از پرسپولیس را می‌خورم.

* چرا؟ معمولاً بازیکنانی که از پرسپولیس یا استقلال جدا می‌شوند بلافاصله هم پشیمان خواهند شد.

دنیای پرسپولیس با سایر باشگاه‌ها فرق می‌کند. پرسپولیس بزرگ است و هیچ تیمی قابل قیاس با این تیم نیست.

* شما به استیل‌آذین رفتید، درست می‌گوییم؟

بله ولی جدایی‌ام دست خودم نبود، با این وجود هنوز ناراحتم و با خودم می‌گویم کاش یکی، دو فصل دیگر هم در پرسپولیس توپ می‌زدم.

* بسیار خب، به نظر شما پرسپولیس در لیگ هجدهم موفق می‌شود؟

کار بسیار سخت و دشوار است. یکسری بازیکن تأثیرگذار جدا شده‌اند و پرسپولیس هم نمی‌تواند طبق حکم فیفا بازیکن بخرد. به نظرم باید با همین بازیکنان تا نیم‌فصل کار را پیش برد و خیلی از صدر فاصله نگرفت تا در نیم‌فصل دوم با تقویت تیم شرایط بهتر شود. به شخصه از ته دل آرزو می‌کنم پرسپولیس تیم محبوبم برای سومین مرتبه متوالی جام قهرمانی لیگ برتر را فتح کند.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)