پرسپولیس نیوز:سرپرست تیم پرسپولیس گفت: امیدوارم بازی با تراکتور تماشاگرپسند باشد.
محسن خلیلی در حاشیه تمرین امروز پرسپولیس در مورد بازی این تیم مقابل تراکتور تبریز گفت:‌ من از هواداران تراکتور و پرسپولیس دعوت می‌کنم به استادیوم بیایند تا یک بازی توام با دوستی را شاهد باشیم.

* اخبار کذب مانع حضور هواداران پرسپولیس در ورزشگاه شد

وی ادامه داد: امیدواریم مثل سال گذشته این بازی با آرامش برگزار شود، علی‌رغم اینکه سال گذشته تهدیدهایی علیه پرسپولیس بود اما اتفاقی نیفتاد. یکسری اخبار کذب مطرح شد که باعث شد برخی از هواداران ما به ورزشگاه نیایند و صندلی‌های خالی در ورزشگاه و در جایگاه پرسپولیسی‌ها زیاد بود و اگر اخطارها در فضای مجازی نبود آنها می‌آمدند.

* امیدوارم تیمی که لیاقت دارد برنده شود

خلیلی گفت:ان‌شاءالله این مسائل را امسال نبینیم، ما هم‌زبان هستیم فوتبال وسیله سرگرمی و لذت بردن است. نباید در مورد اختلافاتی که برخی اشخاص دوست دارند مطرح کنند بحث کنیم. امیدوارم یک بازی تماشاگرپسند برگزار شود و آن تیمی که لیاقت دارد برنده بازی باشد.

* در ایفمارک مشخص شد که احمدوند داروی ممنوعه مصرف کرده است

خلیلی در مورد مشکلی که برای احمدوند بازیکن جوان پرسپولیس به وجود آمد، گفت: زمانی که ما در ترکیه بودیم چند بازیکن زیر ۲۳ سال جذب تیم شدند که احمدوند نیز جزو آنها بود. از آنجا که مرکز ایفمارک آزمایش خون هم می‌گیرد در این آزمایش مشخص شد که او ماده‌ ممنوعه‌ای را مصرف کرده است. وقتی دکتر حقیقت جواب آزمایش‌ها را گرفت به ما منتقل کرد و ما هم به باشگاه گزارش دادیم و باشگاه هم به خاطر دفاع از منافع پرسپولیس تصمیم گرفت که ریسک نکند. با این حال دکتر حقیقت وقت گرفت که این بازیکن به ایفمارک برود اما او از هماهنگی دکتر سرپیچی کرد و بعد از ۲-۳ روز به ایفمارک رفت. به باشگاه حق بدهید که از منافع خودش دفاع کند. اگر این کار را نمی‌کردیم در آینده از باشگاه می‌پرسیدند که چرا دقت‌نظر نداشتید. مثل مورد چکاپ مایگا مشخص شد او هپاتیت دارد. حتی کسانی بودند که می‌گفتند قرارداد را جلسه‌ای ببندید اما باشگاه زیر بار این موضوع نرفت.

* نمی‌دانم چرا حاشیه‌سازان خسته نشده‌اند!

وی در مورد اتهاماتی که به این خاطر در فضای مجازی مطرح می‌شود، گفت: این مسائل چیز جدیدی نیست. در فضای مجازی آدم‌های مجازی چندین وقت است که به من حمله می‌کنند و ما می‌دانیم که آنها از کجا حمایت می‌شوند. ما این همه تیم در لیگ برتر داریم اما هر مشکلی که پیش بیاید به من و پرسپولیس ربط داده می‌شود. پست من مشخص است و یکسری وظایف مشخص دارم. من سرپرستی هستم که در حیطه تیم پاسخگو خواهم بود اما در مورد مسائل کلان نه،  نمی‌دانم آنها چرا خسته نشدند. حتی در فضای مجازی مطرح شد که من با کریم باقری مشکل دارم به همین خاطر در رختکن به کریم باقری گفتم که آیا با من مشکل دارید او خندید و گفت: مسائل همیشه هست و نباید به آنها توجه کرد.

* با پرسپولیس زمانی قهرمان شدم که عده‌ای شیر می‌خوردند

سرپرست تیم پرسپولیس در مورد اینکه توسط علی کریمی در فضای مجازی دنبال نمی‌شود، گفت: علی کریمی برای ما عزیز است، به هر حال ما هر کدام در فضای مجازی تعدادی فالوور داریم. شاید صلاحدید آقای کریمی این است که من را فالو نکند. قبلاً که من را فالو کرده بود افتخار می‌کنم اما اینکه بگوییم چون فالو نکرده پس مشکلی وجود دارد درست نیست. این ادبیات برای من خیلی آشنا است. کسانی هستند که ادای پرسپولیسی‌ بودن را درمی‌آورند، اما پرسپولیسی نیستند. آنها فقط خودخواه هستند. ما هم اینجا زحمت کشیده‌ایم. من با پرسپولیس آقای گل شدم و به قهرمانی رسیدم زمانی که آنها شیر می‌‌خوردند من در پرسپولیس بازی می‌کردم و در تیم ملی بودم.

* در فضای مجازی افراد کوچک به چهره‌های با سابقه تهمت  می‌زنند

خلیلی در ادامه گفت:‌ خیلی جالب است که فوتبال ما را فضای مجازی به حاشیه می‌برد. افراد کوچک به شناخته شده‌ها تهمت می‌زنند اما سابقه آنها مشخص است و همه می‌دانند که آنها چه کار کردند و چه دلالی‌هایی کرده‌اند.

* همه می دانند که حمله کنندگان چه افرادی هستند

وی در مورد پس گرفتن صفحه اصلی باشگاه پرسپولیس گفت: یکی از کارهای خوبی که باشگاه کرد این بود که پیج اصلی که از بیرون کنترل می‌شد را پس گرفت و اکنون از طریق نیروهای رسانه‌ای خود باشگاه کنترل می‌شود و اطلاع‌رسانی می‌کند. افرادی هستند که از جاهای دیگر ساپورت می‌شوند. من اکنون برای خودم نیستم اگر روزی  از پرسپولیس رفتم آنها به من حمله شخصی کنند همه می‌دانند که این افراد چه کسانی هستند. مردم هم این را می‌دانند. متأسفانه در فضای مجازی ۱۰۰ تا ۲۰۰ پیچ فیک می‌بینیم که هر کدام هم فالوورهای زیادی دارند اینها با هم تیم شده‌اند و امیدوارم خدا به راه راست هدایت‌شان کند.

* مسئولان قول داده‌اند که با اسپانسر قوی‌تر قرارداد ببندند

سرپرست پرسپولیس در مورد مشکلات مالی باشگاه گفت:‌ مشکلات مالی کلاً در چند سال گذشته در ورزش و فوتبال ما بوده است.من فقط یک رابط هستم و می‌توانم اخبار تیم را به باشگاه منتقل کنم. ما چون قراردادمان با اسپانسر تمام شده بود مسئولان باشگاه قول دادند به زودی با اسپانسر قوی‌تر قرارداد ببندند تا مشکلات مالی تیم حل شود.

* به توپ‌ها اعتراض کردیم، فتاحی گفت سرپرست نمی‌تواند در مورد این موارد صحبت کند

وی در مورد اعتراض به کیفیت توپ‌های امسال گفت:‌سعیدفتاحی گفت سرپرست نمی‌تواند صحبت کند. ما اعتراض‌مان را اعلام کردیم و باشگاه قرار است آن را منتقل کند. بیشتر بازیکنان ما از کیفیت توپ ناراضی هستند. من حتی با دروازه‌بان ها که بیشتر با توپ سروکار دارند صحبت کردم، آن‌ها گفتند که این توپ ها مثل توپ های قدیم نیست و کیفیت قبلی را ندارد.

* امیدوارم با حمایت هواداران گلزنی هایمان شروع شود

خلیلی در مورد مهاجم برزیلی تازه جذب شده پرسپولیس گفت: او حتما کیفیت بالایی داشته و مدنظر کالدرون بوده است. ما بازیکنان با کیفیتی در خط حمله داریم. امسال امیدوارم پای مهاجمان مان بیشتر به گل باز شود. ان شاالله بچه ها تمرکز لازم را داشته باشند. امیدواریم که با حمایت هواداران گلزنی‌هی ما شروع شود.

سرپرست پرسپولیس در خصوص مراسم برترین ها گفت: پرسپولیس تیمی است که ثبات دارد، سه سال متوالی قهرمان شده و در سوپرجام هم دبل کرده، جوایز و جام های را برای خودش کرده، جای بعضی از بازیکنان ما در انتخاب بهترین ها خالی بود. احمدنورالهی در فصل گذشته بی نظیر بود، شجاع خلیل زاده هم عملکرد خوبی داشت که به هرحال جایزه این بخش به سیدجلال حسینی رسید. نادریه م پدیده‌ای بود که ستاره بود و ان شاالله ستاره تر می‌شود.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)