مدیر تیم‌های پایه پرسپولیس توضیحاتی را در خصوص وضعیت آکادمی این باشگاه ارائه کرد.

حسن خلیلی در مورد شرایط تیم‌های پایه پرسپولیس، اظهار داشت: لیگ برتر پایه‌های تهران در حالی به نیم فصل رسید که وقتی چهار رده را ارزیابی می‌کنیم در مجموع، نسبت به فصل قبل رشد داشتیم. حالا می‌توانیم بگوییم تیم‌های پایه پرسپولیس در مسیری حرکت می‌کنند که حد نام و شخصیت پرسپولیس باشند. البته برای رسیدن به این نقطه با حمایت باشگاه، مسیر سختی طی شد.

وی افزود: تیم‌های ما در میان سه تیم رده بالا قرار دارند. البته نونهالان در میانه جدول است. در مورد نونهالان هم مساله این بود که تیم نوباوگان نداشتیم و زمان لازم بود تا بچه‌ها با فضای مسابقات آشنا شوند و از آن زمان خوب نتیجه گرفتند. در نظر داریم سال بعد تیم نوباوگان را تشکیل بدهیم.

مدیر تیم‌های پایه پرسپولیس درمورد امکانات سخت افزاری و پشتیبانی مالی باشگاه، گفت: از سال قبل تلاش کردیم امکانات و زیرساخت لازم برای تیم‌ها فراهم باشد. با توجه به محدودیت منابع، کار آسانی نبود ولی شرایطی فراهم شد که همه می‌گفتند در پرسپولیس سابقه نداشت. از چند ماه قبل هم با پایان قرارداد پیمانکار، زمین ورزشگاه شهید درفشی‌فر به طور کامل در اختیار تیم‌های پایه قرار گرفت. منتظریم با پایان اختلافات حقوقی بتوانیم از امکانات رختکن و زیر سکو هم استفاده کنیم.

خلیلی تصریح کرد: چندی پیش هم که در نشست هیات مدیره بودم، ابراز امیدواری کردم بعد از نظم و انضباط در تخصیص پوشاک و امکانات، نظم و انضباط مالی هم ایجاد شود تا بازیکنان و مربیان با آرامش کار خود را دنبال کنند. خوشبختانه با تلاش‌های رضا درویش و حمایت هیات مدیره این اتفاق افتاد. فکر می‌کنم سابقه نداشت که تیم‌های پایه در نیم فصل، 50 درصد حق و حقوق خود را دریافت کنند.

وی افزود: در کل مجموعه اتفاقات خوبی رقم خورده است و با ادامه این روند برای ادامه بازی‌ها و فصل آینده، می‌توان این نوید را به هواداران داد که مجموعه فوتبال پایه پرسپولیس به یک تشکیلات منسجم و آکادمی واقعی تبدیل شود. ما همچنین خوشحال هستیم که با نظر مثبت یحیی گل‌محمدی، دو بازیکن امید این فصل به نام‌های خدادادی و امیررضا رفیعی به طور ثابت در تمرینات هستند و نفرات دیگر هم با صلاحدید کادرفنی در مقاطع مختلف در تمرینات حضور پیدا می‌کنند.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)