پرسپولیس نیوز: مدیر تیم فوتبال پرسپولیس تأکید کرد وضعیت روحی و روانی بازیکنان این تیم برای دیدار برابر الاهلی عربستان مناسب است.

محسن خلیلی در حاشیه تمرین امروز (شنبه) تیم فوتبال پرسپولیس در مورد شرایط این تیم در آستانه بازی برابر الاهلی عربستان اظهار داشت: خوشبختانه تیم ما شرایط روحی و روانی خوبی دارد. بعد از دو برد پیاپی که در لیگ برتر کسب کردیم وضعیت روحی و روانی بچه‌ها خوب است و به امید خدا می‌رویم تا سه امتیاز بازی با الاهلی را به دست بیاوریم.

وی افزود: یکی از اهداف تیم ما مسابقات جام حذفی است که می‌تواند هدف آخر ما در این فصل باشد. با درخواست کادرفنی هم قرار است سه جلسه تمرین در شهر دبی داشته باشیم که دو جلسه آن قبل از بازی و یک جلسه ریکاوری هم بعد از بازی خواهد بود.

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس در مورد وضعیت امید عالیشاه و اینکه آیا این بازیکن در کمیته انضباطی باشگاه حاضر خواهد شد یا خیر، گفت: برانکو صحبتی در این مورد با ما نکرده، اما اختیار تام با سرمربی است. با نظر برانکو، عالیشاه قطعاً در این سفر همراه ما نخواهد بود و همان‌طور که گفتم تصمیم‌گیرنده اول و آخر در تیم، سرمربی است و باشگاه هم تابع تصمیمات برانکو خواهد بود.

خلیلی در واکنش به طرح این موضوع که برانکو ایوانکوویچ ۱۱ ماه است حقوق خود را دریافت نکرده، اما همچنان به تعهدات خود پایبند است،‌ عنوان کرد: خوشبختانه ما سرمربی داریم که با جان و دل تیم را تمرین می‌دهد و تمام تمرکزش روی موفقیت تیم است. به همین دلیل هم سپاسگزار او و کادرفنی‌اش هستیم. در مورد پرداختی‌های کادرفنی هم مدیرعامل باشگاه صحبت می‌کند و تصمیم می‌گیرد. مطمئناً تلاش باشگاه این است که زودتر این مشکلات برطرف شوند و نامه‌نگاری‌هایی هم در این زمینه انجام شده است.

وی در مورد بدهکاری‌هایی باشگاه پرسپولیس تصریح کرد: در مورد بدهی‌ها و شکایت‌ها اجازه دهید ایرج عرب صحبت کند، چون او بیشتر در این مورد اطلاع دارد.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)