پرسپولیس نیوز: مدافع تیم فوتبال پرسپولیس ابراز امیدواری کرد که این تیم بتواند سومین قهرمانی متوالی خود را در لیگ برتر به دست بیاورد.

شجاع خلیل‌زاده درباره درگیری کمال کامیابی‌نیا با وینفرد شفر در دربی ۸۹ پایتخت که منجر به درگیری‌اش با پژمان منتظری شد، اظهار داشت: من به کمال گفتم که به شفر چیزی نگوید، اما هواداران به من فحاشی کردند. منتظری بزرگتر من است. هیجان در دربی بالاست و این اتفاقات پیش می‌آید.

وی درباره تذکرات برانکو به شاگردانش در پایان نیمه اول گفت: او به ما گفت که آرام‌تر باشید و کارت نگیرید چون به همه بازیکنان در دیدارهای بعدی نیاز داریم. نتیجه بازی هم دست ما بود.

مدافع پرسپولیس درخصوص هموار شدن راه قهرمانی سرخپوشان تصریح کرد: برای قهرمانی می‌جنگیم و امید این روند را ادامه دهیم. امیدوارم صدر جدول را حفظ و در قهرمانی، هت‌تریک کنیم.

خلیل‌زاده درخصوص درگیری لفظی خود با سید مهدی رحمتی در اواخر نیمه اول خاطرنشان کرد: رحمتی چیزی نگفت. من و آقا مهدی با هم دوستیم و این اتفاقات همیشه در دربی رخ می‌دهد. امیدوارم بتوانیم در دیدار بعدی هم به پیروزی برسیم.

وی درمورد گلایه سید جلال حسینی از شرایط بد زمین تمرین پرسپولیس اظهار داشت: آقا سید درست گفت. ما یک زمین تمرین درب و داغان داریم و یک جلسه تمرین درست و حسابی نداشتیم. مُچ پای بازیکنان از بازی در آن زمین درد می‌کند. استقلال هم شرایطی مشابه ما دارد، اما آنها ۴-۳ زمین تمرین دارند. ما در آب تمرین می‌کردیم و نمی‌گوییم چرا زمین تمرین نداریم. خدا را شکر توانستیم در این شرایط سخت به پیروزی برسیم.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)