پرسپولیس نیوز: مدافع تیم فوتبال پرسپولیس گفت: بهتر است بازیکنان استقلال سرشان به کار خودشان باشند و در مورد تیم‌های دیگر صحبت نکنند.

شجاع خلیل‌زاده بعد از برتری ۳ بر یک پرسپولیس مقابل پارس جنوبی اظهار داشت: ابتدا باید یک خسته نباشید به هواداران پرسپولیس بگویم که در طول نیم‌فصل با تمام وجود از تیم دست و پا شکسته ما حمایت کردند. خدا را شکر بازی‌ آخر نیم‌فصل را هم توانستیم با یک نتیجه خوب پشت سر بگذاریم.

وی ادامه داد: در نیم‌فصل دوم نیز با اضافه شدن بازیکنان جدیدمان شرایط بهتری خواهیم داشت و  قطعاً آنها به تیم کمک خواهند کرد. هواداران پرسپولیس از روز اول فصل خیلی از ما حمایت کردند و ما جز حمایت از آنها چیزی ندیدیم. امیدوارم این روند را تا پایان فصل نیز ادامه بدهند.

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص مصاحبه بازیکنان استقلال مبنی بر حمایت از تیم فوتبال پرسپولیس عنوان کرد: بله، آنها درست می‌گویند! ما ۵۰ درصد قرارداد خود را دریافت کردیم و ما هستیم که ماشین گرفتیم! بازیکنان تیم ما تا امروز تنها ۱۵ درصد قرارداد خود را دریافت کرده‌اند و این در حالی است که بازیکنان استقلال ۵۰ درصد قرارداد خود را گرفتند.

خلیل‌زاده تأکید کرد: بهتر است بازیکنان استقلال سرشان به کار خودشان باشند و در مورد تیم‌های دیگر صحبت نکنند. آنها بهتر است با بازی خوب و نتیجه گرفتن دل هواداران‌شان را شاد کنند و سعی نکنند با مصاحبه علیه پرسپولیس از زیر فشار هواداران‌شان خارج شوند. البته خدا را شکر می‌کنیم که نتایج پرسپولیس باعث شده است همه تیم‌های لیگ برتر با هم داداش شوند و مربیان و بازیکنانی که با همه بد بودند را نیز دوست کند!

وی در خصوص آوردن پرچم ژاپن توسط برخی تیم‌ها به ورزشگاه‌ها گفت: با بالارفتن پرسپولیس تمام تیم‌ها به دنبال این هستند که تیم ما را پایین بکشند، اما مطمئن باشند ما این اجازه را نخواهیم داد. همان‌طور که ما سرمان به لاک خودمان است، بهتر است دوستان نیز کاری به تیم ما نداشته باشند. پرسپولیس کاری کرده است که تیم‌های دیگر به جای آوردن پرچم خودشان به ورزشگاه‌ها، پرچم ژاپن را به ورزشگاه می‌آورند. این تیم‌ها بهتر است با آوردن پرچم خودشان به استادیوم لذت ببرند، نه اینکه به دنبال پرچم دیگر تیم‌ها باشند. البته اگر دوست دارند می‌توانند پرچم پرسپولیس را نیز به ورزشگاه بیاورند!

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص حاشیه‌های داوری این روزهای فوتبال ایران گفت: پرسپولیس نیز از داوری‌ها لطمه خورده است. در همین دیدار زانوی من به خاطر ضربه مهاجم حریف ورم کرده است، اما به دنبال این نیستم که بگویم باید بازیکن حریف اخراج می‌شود و هواداران‌مان را گول بزنم. ما با فوتبال‌مان موفق به شکست رقبای خود شدیم. حتماً ما با داوری به فینال آسیا رفتیم و با داوری السد را شکست دادیم. برخی تیم‌ها نیز حتماً با داوری در مقابل تماشاگران خودشان سه گل از السد خوردند!

خلیل‌زاده با حمایت از علیرضا فغانی اظهار داشت: فغانی بهترین داور ایران است و در ایران رو دست ندارد. با حرف نمی‌توان فغانی را خراب کرد.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)