پرسپولیس نیوز: بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس گفت: از تمام مردم ایران درخواست می‌کنم به جای مسافرت رفتن در خانه بمانند و سفرهای نوروزی را که هر سال عازم آن می‌شدند، به تابستان موکول کنند.

«شجاع خلیل‌زاده» در گفت‌وگویی اظهار داشت: امیدوارم مردم خوب ایران جوانب احتیاط را که از سوی مسوولان مبارزه با ویروس کرونا اعلام می‌شود، جدی بگیرند.

وی افزود: اگر یکی از افراد خانواده به ویروس کرونا مبتلا شود همه اعضای آن خانواده به آن دچار شده و پشیمانی بزرگی را به بار خواهد آورد.

بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس خاطرنشان کرد: با این شرایطی که پیش آمده است نمی‌توان سال نو را به مردم تبریک گفت چرا که امسال با این ویروس کرونا عیدی وجود ندارد.

خلیل‌زاده تصریح کرد: از تمام ایران درخواست می‌کنم به جای مسافرت رفتن در خانه بمانند و سفرهای نوروزی را که هر سال انجام می‌دادند، به تابستان موکول کنند.

وی تاکید کرد: من در خانه می‌مانم و خودم را قرنطینه کرده‌ام و به تمام نکات بهداشتی عمل می‌کنم تا خدای ناکرده اتفاق تلخی برای خودم و خانواده‌ام رخ ندهد.

بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس در پایان گفت: امیدوارم با رهایی از ویروس کرونا لیگ برتر دوباره شروع شود و به هواداران پرسپولیس قول می‌دهم در سال ۹۹ به مقام قهرمانی می‌رسیم و جام را به هواداران عزیزمان هدیه ‌می‌دهیم.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)