پرسپولیس نیوز: مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس گفت: چند کشور را برای میزبانی از الهلال در نظر داریم.

پندار خمارلو درباره وضعیت میزبانی پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا از الهلال عربستان اظهار داشت: از آنجایی که ما باید در اولین بازی میزبان الهلال باشیم زمان زیادی برای انتخاب محل میزبانی این مسابقه نداریم. به همین دلیل رایزنی هایی را آغاز کرده ایم تا هر چه سریعتر محل مسابقه مشخص شود.البته در این راه از فدارسیون فوتبال هم مذاکراتی داشته باشیم که روابط بین الملل فدراسیون فوتبال همکاری های لازم را داشته است.

وی در ادامه گفت: چند کشور از شرق و غرب آسیا مد نظر هستند که قرار است گزینه ها ظرف روزهای آینده در جلسه ای باحضور برانکو مورد بررسی قرار بگیرد. گزینه اول و دوممان را اعلام می کنیم. در عین حال در این بخش دو نکته مهم است: یکی بحث تماشاگر و دیگری بحث فضای فرهنگی. ما باید کشوری را انتخاب کنیم که اولا در آنجا از حضور ایرانیها بهره ببریم و ثانیا از نظر اشتراکات فرهنگی شرایط مورد نظر را داشته باشند.

خمارلو در پاسخ به این سوال که آیا مالزی شانس میزبانی از پرسپولیس را دارد یا نه گفت:ما در مالزی تماشاگران خوبی داریم فقط یک نکته وجود دارد که آن هم بحث پرواز است که اگر آن هم مورد قبول قرار بگیرد مالزی هم جزو کشورهای منتخب ما خواهد بود.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)