پرسپولیس نیوز : سخنگوی هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس تاکید کرد که محمدرضا زادمهر برای حضور در باشگاه راه‌آهن باید از سمتش در باشگاه پرسپولیس استعفا دهد.

مهدی خواجه‌وند در مورد حضور محمد زادمهر در هیئت مدیره باشگاه راه‌آهن گفت: من اکنون از این قضیه مطلع شدم. قطعا جدایی از هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس پروسه خاص خودش را دارد. زادمهر ابتدا باید از هیئت مدیره پرسپولیس استعفا بدهد و در جلسه هیئت مدیره در خصوص استعفای ایشان تصمیم‌گیری شود.

وی ادامه داد: با جدایی حمید استیلی تعداد اعضای هیئت مدیره به 8 نفر کاهش پیدا کرده بود که حالا با جدایی زادمهر 7 نفر شد و قاعدتا باید شمار اعضای هیئت مدیره فرد باشد.

سخنگوی هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس تصریح کرد: زادمهر کمک خوبی به هیئت مدیره پرسپولیس است و با نگاه فنی که دارد راهنمای‌های به موقعی انجام می‌دهد. امیدوارم او در آینده کمک‌های خود را از پرسپولیس دریغ نکند.

خواجه‌وند در پاسخ به این سوال که آیا در هیئت مدیره پرسپولیس اختلافی وجود دارد که اعضای آن ساز جدایی کوک کرده‌اند، عنوان کرد: به هیچ عنوان اختلافی وجود ندارد و چیز خاصی نیست. کمی بحث فنی وجود دارد که در همه باشگاه‌ها شاهد آن هستیم.

وی در مورد اینکه آیا در آینده هم باید شاهد جدایی دیگر اعضای هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس از جمله حمیدرضا سیاسی باشیم، گفت: آینده را نمی‌شود پیش بینی کرد و من نمی‌توانم از الان درمورد آینده حرف بزنم اما در مورد آقای سیاسی باید بگویم من روز گذشته با ایشان صحبت کردم و اتفاقا سیاسی مصر بود جلسه هیئت مدیره برگزار شود و چند دستور کار هم برای جلسه جدید داشت.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)