پرسپولیس نیوز: مدیر امور حقوقی باشگاه پرسپولیس،گفت: با توجه به تعدد و سنگینی پرونده‌های بین‌المللی باشگاه کمیته‌ای با حضور چهره‌های حقوقی خبره شکل داده تا در تنظیم لوایح از تخصص و تجارب آن‌ها استفاده شود و به امورات سرعت داده شود.

با توجه سنگین و بین‌المللی بودن پرونده‌های حقوقی پرسپولیس که در فیفا مطرح است و تنظیم لوایح متعدد، باشگاه اقدام به تشکیل کمیته‌ای کرده است.
در این راستا انصاریفرد و خواجوند از افراد حقوقی خبره و مطلع دعوت به همکاری رسمی کردند که جلساتی هم برگزار شد.

مدیر امور حقوقی باشگاه پرسپولیس در این ارتباط گفت: با آقای انصاریفرد، جلسه‌ای داشتیم که در جریان آن به جمع بندی رسیدیم از افرادی که بر امور حقوق بین‌الملل و مسایل حقوقی فوتبال اشراف دارند و فعالیت کرده‌اند، استفاده کنیم. چون با تعدد پرونده‌ها روبرو هستیم و نیاز به تهیه و تنظیم و ارسال لوایح وجود دارد باید به کارها سرعت داده و در موعد مقرر لوایح خود را ارسال نماییم. به همین دلیل خواستیم از نظرات و تجارب مختلف برای تنظیم لوایح استفاده کنیم.

مهدی خواجه‌ وند ادامه داد: در همین راستا از آقای وکیل که با کمیته ملی المپیک کار می‌کنند و در امر حقوق‌‌ بین الملل و ورزش در خارج از کشور هم تحصیلات عالیه خود را پشت سر گذارده‌اند و همچنین از آقای باختر از نیروهای جوان که تجربیات و پرونده هایی در فیفا داشتند، دعوت به همکاری کردیم. آقای عبدالصمد ابراهیمی که به امور حقوقی فوتبال اشراف دارند هم یک جلسه با ما حضور داشتند و نظرات و مشاوره های خود را با ما در برخی موارد در میان گذاشتند و این ارتباط ادامه خواهد داشت.

وی تصریح کرد:
ما در حال دریافت نظرات این عزیزان هستیم. جلسات سنگین و منظمی برگزار شده و خواهد شد.پرسنل بخش حقوقی باشگاه هم در این موارد ما را همراهی خواهند کرد‌.

خواجوند خاطر نشان کرد: شب گذشته در همین راستا با حضور آقایان انصاریفرد، وکیل، باختر، امیر‌علی حسینی، حسین قدوسی مدیران امور بین‌الملل و روابط عمومی باشگاه و اینجانب جلسه‌ای داشتیم که موارد مختلف در پرونده کالدرون و برانکو و دستیاران شان و رای پرونده بودیمیر،گابریل و وضعیت پرونده نیلسون و سرتن چوک مورد بررسی قرار گرفت.اقای انصاری فرد به رغم مشغله های بسیار شخصا در بسیاری از جلسات حضور دارند و اقایان قدوسی و حسینی مدیران روابط عمومی و بین الملل باشگاه هم برای مکاتبات ، تهیه برخی مستندات و انتقال اطلاعات خود و اگاهی دادن‌به رسانه ها در جلسات حضور دارند.

خواجه وند در پایان گفت:بنده علاوه بر این در پرونده های فیفایی و سنگین نظرات کارشناسی برخی وکلای با تجربه حقوق ورزش در ایران که فعلا تمایلی به طرح نام شان نداشته اند و همکاری ما با انها جنبه رسمی یا مستمر ندارد را دریافت کرده و نهایتا پس از جمع بندی همه مشاوره ها و نظرات در کمیته حقوقی شکل گرفته در باشگاه، لوایح و دعاوی مناسب هر پرونده به فیفا ارسال خواهد شد.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)