پرسپولیس نیوز : سخنگوی باشگاه پرسپولیس گفت: در پاسخ به لایحه ارسالی مانوئل ژوزه و دستیارانش، دفاعیه کامل و مفصلی را امروز برای فیفا ارسال کردیم.

مهدی خواجوند در گفتگو با سایت باشگاه پرسپولیس، با توجه به اینکه امروز آخرین مهلت تعیین شده برای ارسال لایحه دفاعی پرسپولیس به فیفا بود، افزود: دفاعیه کامل و مفصلی که در چندین صفحه تنظیم شده بود، در پاسخ به آخرین مسائل مطرح شده از سوی مانوئل ژوزه برای فیفا ارسال شد.

وی ادامه داد: در این ارتباط از یک تیم حقوقی بین‌المللی در هلند استفاده کردیم. لایحه تنظیم شده برای ما ارسال شد که پس از بررسی، آن را برای فیفا ارسال کردیم و از این جهت مشکلی وجود ندارد.

عضو حقوقدان هیأت مدیره پرسپولیس در ارتباط با جلسه ظهر امروز با سازمان خصوصی‌سازی گفت: این جلسه پیرو نشستی بود که چندی پیش در مجلس با کمیسیون اصل 90 داشیتم. هدف از آن بررسی اقدامات انجام شده و پیگیری اموری بود که برای تسریع در روند خصوصی‌سازی باید انجام شود.

 
وی درباره اینکه آیا خصوصی سازی باشگاه پرسپولیس تا آذر ماه وارد فاز اجرایی خواهد شد، تصریح کرد: اعلام این زمان‌بندی از تکالیف و اختیارات سازمان خصوصی‌سازی است و ما نمی‌توانیم در آن ورود کنیم اما در این جلسه، بحث بر سر این بود که حتی‌الامکان تا آذر ماه مراحل آماده‌سازی باشگاه انجام شود.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)