سرپرست سال‌های گذشته پرسپولیس اظهار امیدواری کرد با اعتماد به یحیی گل‌محمدی و انتخاب‌هایش می‌توان آینده خوبی را برای این تیم متصور بود.

محمود خوردبین در گفت‌وگو با برنا درمورد وضعیت باشگاه پرسپولیس و برنامه‌های این تیم در فصل نقل و انتقالات اظهار داشت: از طریق رسانه ها و برخی دوستان پیگیر اخبار مربوط به پرسپولیس و باشگاه هستم و امیدوارم در نهایت تیم به بهترین شکل ممکن برای کسب موفقیت های بعدی آماده شود.

او در ادامه تاکید کرد: اخبار خوبی را از نقل و انتقالات شنیده ام و ان شا اله که این دوران مهم با جذب نفرات خوب و تقویت تیم ادامه پیدا کند تا پرسپولیس خود را برای دیدارهای لیگ قهرمانان و پس از آن قهرمانی متوالی بعدی در لیگ برتر و جام حذفی آماده کند و نتیجه این روزها را با قهرمانی ببیند.

سرپرست سال‌های گذشته پرسپولیس افزود: همه ما می دانیم یحیی مربی باهوشی است و بهترین نفرات را براساس نیازهای تیم جذب می کند. خیال همه باید از این بابت راحت باشد و باز هم به او اعتماد کنند تا نتیجه اش را به بهترین نحو ممکن ببینند.

خوردبین درخصوص برخی نگرانی‌ها درمورد جدایی نورالهی به عنوان یکی از نیروهای موثر پرسپولیس به خبرنگار برنا گفت: جای احمد در پرسپولیس خالی خواهد بود اما خلا او مشکلی را برای تیم به وجود نخواهد آورد. همان طور که گفتم یحیی با این گونه شرایط آشنا است و می داند باید بهترین ها را برای پرکردن جای خالی نفرات جدا شده از جمله نورالهی جذب کند. همه در باشگاه در تلاش هستند که این اتفاق رخ بدهد. به هرحال باید به نورالهی و هر بازیکنی که از تیم جدا می شود، حق داد. احمد زحمات زیادی را در سال های اخیر در پرسپولیس کشید و به هر صورت با پیشنهاد مالی خوبی از خارج از ایران روبرو بود و شاید هر کس جای او بود، برای تامین بهتر آینده اش این تصمیم را می گرفت. با اشاره و تاکید دوباره به این موضوع که دلیلی برای نگرانی وجود ندارد، از هواداران می‌خواهم شرایط را درک کرده و برای موفقیت احمد که حالا نماینده پرسپولیس در امارات محسوب می شود، آرزوی موفقیت داشته باشند.

او ضمن قدردانی از بقیه ستاره‌ها که در این شرایط پرسپولیس را تنها نگذاشته‌اند، خاطرنشان کرد: بقیه بچه ها از جمله امیری، عالیشاه و… بهترین تصمیم را برای ماندن گرفتند و اطمینان دارم که این نفرات از ماندن شان در پرسپولیس پشیمان نخواهند شد.

پیشکسوت پرسپولیس در ادامه صحبت‌هایش با خبرنگار برنا درخصوص انتخاب حمید سجادی به عنوان وزیر پیشنهادی وزارت ورزش و جوانان گفت: حمید سجادی چهره شناحته شده ای بین اهالی ورزش محسوب می شود و به نوعی از جنس و بدنه ورزش است. اگرچه مسیر و مسئولیت سنگینی پیش روی او قرار دارد اما با توجه به سابقه اش در ورزش و مدیریت خوبی که در سال های گذشته در این زمینه داشته اطمینان دارم پس از رای اعتمادی که از نماینده ها می گیرد، می تواند به بهترین نحو ممکن در راس مدیریت ورزش ایران فعالیت کرده و بهترین شرایط را برای ورزش کشور رقم بزند.

خوردبین در پایان تاکید کرد: به اعتقاد من دکتر سجادی می بایست با استفاده از مدیران کاربلد و باتجربه و امتحان پس داده در بدنه فدراسیون ها، کار حل مشکلات و معضلات ورزش را به صورت ریشه ای تسریع کند و در این مسیر باید حمایت های لازم از او به عمل آید.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)