مرجع خبری پرسپولیس : خوردبین: بعد از جلسه امشب مواضع خودم را اعلام می کنم

عیبی ندارد، حق با کریمی باشد، مردم خودشان قضاوت خواهند کرد. من واقعاَ نمی‌دانم چه اتفاقی افتاده است و چرا کریمی چنین مسائلی را مطرح کرده است

سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس با اشاره به درگیری‌هایش با علی کریمی هافبک این تیم گفت: من درگیری باوی ندارم، او خطاب به من گفته بی‌معرفت هستی حالا باید ببینیم روی چه اصل و اساسی این حرف را زده است.
محمود خوردبین افزود: در برخی از رسانه‌ها از قول من نوشته‌اند علی کریمی را در دادگاه می‌بینیم و این مطلب به نوعی انتشار یافته که انگاری من از علی کریمی شکایت کرده‌ام در حالی که او این موضوع را مطرح کرده که محمود و کزیمی از من شکایت کرده است.
وی ادامه داد:‌ این بازیکن به من گفته به دادگاه احضارت می‌کنم و من هم گفتم حرفی ندارم، هیچ‌گاه هم درگیری بین ما به وجود نیامده است. وی یک حرفی زده و من هم مانده ام چه شده که کریمی این صحبت‌ها را مطرح می‌کند با این وجود تا زمانی که اصل قضیه را متوجه نشوم حرفی نخواهم گفت.
سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص اینکه سکوت او در قبال حرفهای علی کریمی به معنای تایید ادعاهای این بازیکن خواهد بود گفت: عیبی ندارد، حق با کریمی باشد، مردم خودشان قضاوت خواهند کرد. من واقعاَ نمی‌دانم چه اتفاقی افتاده است و چرا کریمی چنین مسائلی را مطرح کرده است.
خوردبین گفت:

 امشب جلسه ای را در همین ارتباط در باشگاه پرسپولیس خواهیم داشت و بعد از آن موضع خودم را اعلام می کنیم

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)