پرسپولیس نیوز : سرپرست پیشین تیم فوتبال پرسپولیس با بیان اینکه مدیران این باشگاه در نقل و انتقالات نمره ۱۰ هم نمی‌گیرند، گفت: خرابکاری‌ها که تمام شد و برانکو رفت؛ حداقل زودتر سرمربی را انتخاب کنند.

محمود خوردبین از شرایط فعلی باشگاه و بلاتکلیف بودن وضعیت سرمربی تیم انتقاد کرد و از مسئولان پرسپولیس خواست زودتر سرمربی تیم را برای رهایی از این شرایط انتخاب کنند.

آقای خوردبین! به عنوان پیشکسوت پرسپولیس شرایط این روزهای باشگاه را چطور می بینید؟

– محمود خوردبین: اعتقاد دارم باید زودتر سرمربی تیم انتخاب شود. خرابکاری ها را که تمام کردند؛ حداقل زودتر سرمربی را مشخص کنند و بازیکنان جدید را بگیرند و کار را شروع کنند. اگر بازهم سرمربی انتخاب نشود، عقب‌تر می افتیم.

* منظورتان از خرابکاری جدایی آقای برانکو ایوانکوویچ است؟

– بله؛ می توانستند برانکو را نگه دارند ولی معلوم است نخواستند این کار را بکنند. فقط خدا می داند که چه اتفاقی افتاده.

* آیا شما با باشگاه در ارتباط هستید و توصیه ای در این زمینه ها داشته اید؟

– باشگاه که ما را تحویل نمی گیرد! یک روز برای انجام کاری به باشگاه رفته بودم و مرا به اتاق آقای مدیر راه نمی دادند. همان آقایی که اخیراً با مدیرعامل درگیر شده، ۱۰ بار به اتاق رفت و آمد ولی مرا راه ندادند و ۲۰ دقیقه معطلم کردند. چرا ایشان می تواند راحت به اتاق برود و بیاید ولی من نمی توانم؟ حتماً ایشان پول دارد و من ندارم. من هم دیگر به باشگاه نرفتم. دلیل ندارد وقتی تحویل نمی گیرند به باشگاه بروم.

* باشگاه بعد از آنکه مذاکره با یحیی گل محمدی نتیجه ای نداشت، به سمت سرمربی خارجی رفت. باتوجه به زمان کم باقیمانده، آیا سرمربی خارجی می تواند موفق باشد؟

– در بین گزینه های ایرانی، یحیی مربی خوبی بود که در هر صورت حضورش در پرسپولیس منتفی شد. به نظرم انتخاب سرمربی ایرانی برای پرسپولیس ایجاد مشکل می کرد چون وزنه سنگینی روی دوش مربی ایرانی می افتاد. اگر مربی ایرانی یک جا کم بیاورد، او را ول نمی کنند. هواداران هم به جام و قهرمانی عادت کرده اند.

* بعضی ها هم معتقدند کریم باقری بهترین گزینه برای جانشینی برانکو بود.

– کریم چند سال کنار برانکو حضور داشت و می توانست از تجربه اش استفاده کند ولی چون متواضع است، فکر می کند اگر سرمربی پرسپولیس نشود بهتر است.

* آیا گزینه های سرمربیگری پرسپولیس را دنبال می کنید؟

– من هم در رسانه ها خبرهایی را می خوانم ولی فکر می کنم الکساندر نوری گزینه بهتری برای پرسپولیس باشد. انتخاب نوری «یک تیر و دو نشان» است چون یک رگ این مربی خارجی است و یک رگش ایرانی!

* علاوه بر سرمربی، تکلیف بعضی از بازیکنان از جمله بشار رسن و علی علیپور هم نامشخص است.

– بله، ما هم نگران هستیم. این اشتباه و مشکل باشگاه است که بازیکنش را از دست بدهد و بازیکن جدیدی هم نگیرد. حداقل باید بازیکنان فعلی را حفظ و دو، سه بازیکن قدیمی تر را به مجموعه تیم اضافه کنند. البته انتخاب مربی مهمتر است.

* به عنوان سئوال پایانی؛ به مدیران پرسپولیس در اتفاقات اخیر و نقل و انتقالات چه نمره ای می دهید؟

– در مدیریت پرسپولیس، هیات مدیره و وزیر هم دخیل هستند که به نظرم نمره ۱۰ هم نمی گیرند!

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)