پرسپولیس نیوز : سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس گفت: هر چیزی را از پرسپولیس بگیرند، هواداران را نمی‌توانند از این تیم و باشگاه بگیرند. پس، از همینجا از آنها دعوت می‌کنم که روز جمعه به ورزشگاه بیایند تا با هم قهرمانی نیم فصل را جشن بگیریم.

محمود خوردبین در گفتگو با سایت باشگاه پرسپولیس، افزود: فکر نمی‌کنم دیگر نیازی باشد که بگوییم این روزها چه مسائلی را برای پرسپولیس رقم می‌زنند. ما همه دنبال رقابتی جوانمردانه و منصفانه بودیم و هستیم. فکر نمی‌کنم عادلانه باشد که بازیکن ما برود و در تیم دیگری علیه خود ما بازی کند.

وی ادامه داد: من درباره قوانین نظام وظیفه صحبت نمی‌کنم. بحث من درباره مسائل فوتبال است. پرسپولیس پرطرفداران تیم ایران است. جایگاه پرسپولیس در آسیا، با توجه به هواداران و نامش به شکلی است که در تمام آسیا آن را مهمترین نماینده ایران می‌دانند. دولتی هم که هستیم. من امیدوارم این قواعد در آینده به شکلی اصلاح شود که تیمی مثل ما حداقل بتواند از بازیکن سرباز خودش استفاده کند. ای کاش شرایطی فراهم می‌شد که حداقل تا آخر این فصل این بچه‌ها را در اختیار داشته باشیم. البته از نظر قانونی هم مشکلی وجود نداشت. باشگاه همه چیز را کنترل کرده بود و هیچ اشتباهی رخ نداد ولی این بچه‌ها خودشان تصمیم گرفتند، بروند. دلیلش را نمی‌دانم و دیگر به آن فکر نمی‌کنم. آنچه برای من مهم است، وضعیت خود پرسپولیس است که با این شرایط کار سخت می‌شود.

خوردبین خاطرنشان کرد: همین جا باید بگویم امتیاز، بازیکن یا هر چیز دیگری را از پرسپولیس بگیرند، هواداران را نمی‌توانند از این تیم و باشگاه بگیرند. این مسائل که پش می‌آید، بچه‌ها مصمم‌تر می‌شوند و کل خانواده پرسپولیس منسجم‌تر خواهد شد. این بچه‌ها و ما تمام تلاش خودمان را می‌کنیم تا بهترین بازی‌ها انجام شود. باشگاه هم تمام تلاش خود را می‌کند تا حد امکان مشکلات را حل کند و تا امروز هم موفق بوده‌ایم که در صدر جدول هستیم.

سرپرست تیم فوتبال ایران در پایان تصریح کرد: با این اتفاقاتی که روی داد مثل همیشه حضور هواداران انرژی‌بخش خواهد بود. از آنها دعوت می‌کنیم روز جمعه به ورزشگاه آزادی بیایند تا با هم جشن قهرمانی بگیریم. بچه‌ها بعد از بازی آخر، بسیار مصمم بودند که این هفته با جبران بازی با ذوب آهن در تهران، آنها را خوشحال کنند و خیلی سخت تمرین کرده‌اند.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)