پیشکسوت باشگاه پرسپولیس معتقد است این تیم با اختلاف یک گل استقلال را در دربی جام حذفی شکست خواهد داد.

محمود خوردبین در گفت‌و‌گو با تسنیم درباره دربی جام حذفی که روز چهارشنبه برگزار می‌شود، اظهار داشت: این بازی را نمی‌شود با هیچ مسابقه‌ای مقایسه کرد. به نظرم هر تیمی هم از نظر روحی و روانی شرایط بهتری داشته باشد، برنده خواهد شد. الان پرسپولیس از نظر روحی وضعیت بهتری دارد و می‌تواند پیروز دربی باشد. پرسپولیس با اختلاف قهرمان لیگ شده است و امیدوارم با پیروزی در دربی کارش را تکمیل کند.

وی در واکنش به طرح این موضوع که شاید برای برخی هواداران پیروزی در دربی مهم‌تر از قهرمانی لیگ هم باشد، تصریح کرد: صد درصد این موضوع وجود دارد. هوادار فقط برد می‌خواهد، مخصوصاً در دربی. امیدوارم اتفاق خاصی رخ ندهد و گل‌محمدی در این بازی هم پیروز از زمین خارج شود. فکر می‌کنم پرسپولیس با اختلاف یک گل پیروز می‌شود.

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس درباره اینکه هر دو باشگاه استقلال و پرسپولیس خواستار تعویق دربی بودند و کادر فنی هر دو تیم معتقدند زمان کافی برای آماده‌سازی جهت حضور در لیگ قهرمانان ندارند، گفت: شما لیگ قهرمانان اروپا را دنبال می‌کردید؟ در آن مسابقات تیم‌ها هر سه روز یک بار بازی می‌کردند. به نظرم این موضوع اصلاً مهم نیست. بازیکن در ۲۴ ساعت ریکاوری می‌شود و مشکلی از این بابت وجود ندارد.

خوردبین درباره حاشیه‌هایی که برای انتخاب داور دربی به وجود آمده است و تغییر چندین باره داور این مسابقه بیان کرد: باید کمیته داوران یا دپارتمان داوری، داور دربی را انتخاب می‌کردند و دخالت‌ها اشتباه بود. البته من فکر نمی‌کنم مشکلی در بازی وجود داشته باشد.

وی در مورد حضور تیم پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا نیز توضیح داد: قطعاً کار پرسپولیس سخت است. لیگ قهرمانان با بازی‌های داخلی خیلی فرق دارد و به نظرم گل‌محمدی باید چند بازیکن خوب بگیرد و با پشتوانه خوب به این بازی‌ها برود.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)