پرسپولیس نیوز: ارسلان مطهری بعد از زدن گل اول خود به پرسپولیس با پیراهن استقلال خوشحالی بازی های گذشته اش را انجام داد.

در دقیقه ۲۴ ارسالان مطهری موفق شد اولین گل خود را با پیراهن استقلال وارد دروازه پرسپولیس کند. این بازیکن بعد از زدن گل به سمت نیمکت استقلال رفت و خوشحالی خود که گیتار زدن بود را مثل بازی های قبل تکرار کرد.

* بعد از گل فرهاد مجیدی خوشحالی را انجام داد و در حالی که به هوا پرید دوباره مثل بازی با الریان به زمین خورد.

* بعد از زدن گل تساوی پرسپولیس علیپور به سمت تماشاگران استقلال رفت و همان خوشحالی را انجام داد که دیاباته پیش از این برای استقلالی ها انجام می داد. این حرکت علیپور باعث عصبانیت هواداران استقلال شد و آنها اقدام به فحاشی به مهاجم پرسپولیس کردند. نیمکت نشینان استقلال هم به شدت از این اقدام علیپور ناراحت شدند که بعد از این اتفاقات داور به گلزن سرخپوشان کارت زرد نشان داد.

* بعد از گل تساوی یحیی گل محمدی در یک صحنه با عصبانیت از توپ جمع کن خواست تا تاپ را به بازیکنان تیمش برساند.

* هواداران استقلال بعد از اینکه علیپور شادی دیاباته را مقابل آنها تکرار کرد هر بار این بازیکن صاحب توپ می شد علیه او فحاشی کردند.

*بعد از پایان نیمه اول علی علیپور به سمت فرهاد مجیدی رفت و از او خواست تا برایش نزد طرفداران استقلال پا در میانی کند. سرمربی استقلال در ابتدا این درخواست علیپور را قبول نکرد ولی در ادامه علیپور با گذاشتن دست روی سرش به سمت استقلالی از آنها دلجویی کرد. مجیدی وقتی این صحنه را دید با تکان دادن دست برای استقلالی ها از آنها خواست دیگر فحاشی نکنند.

دیدار دو تیم با تساوی یک بر یک در جریان است.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)