پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس با اشاره به دیدار این تیم با ملوان بندر انزلی گفت: بازی های باقیمانده لیگ برتر می‌تواند جایگاه تیم‌ها را در جدول تغییر دهد.

رقابت‌های هفته بیست و پنجم لیگ برتر فوتبال در حالی پنجشنبه هفته جاری با برگزاری چهار دیدار آغاز می‌شود که در مهم‌ترین آنها پرسپولیس از ساعت ۱۹:۳۰ میزبان ملوان بندر انزلی در ورزشگاه آزادی خواهد بود.

شاگردان یحیی گل محمدی در حالی به مصاف قوهای سپید انزلی می‌روند که برای ماندن در کورس قهرمانی چاره‌ای جز کسب سه امتیاز این دیدار خانگی ندارند تا منتظر لغزش سایر مدعیان نظیر سپاهان و استقلال برای بهبود جایگاه خود در جدول باشند.

بهزاد داداش زاده در گفتگو با مهر، با اشاره به اهمیت دیدار پرسپولیس مقابل ملوان بندر انزلی گفت: جای هیچ اشتباهی برای تیم‌هایی که دنبال گرفتن امتیاز دلخواه و بهبود جایگاه در جدول هستند باقی نمانده است. پرسپولیس باید بهترین تیم ممکن برای خودش باشد و فرقی هم نکند در بازی‌های باقیمانده مقابل چه تیم‌هایی قرار می‌گیرد.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس درباره فاصله یک امتیازی پرسپولیس با استقلال و اختلاف چهار امتیازی با سپاهان صدرنشین افزود: برآیند بازی‌های باقیمانده تا پایان لیگ نشان می‌دهد هر سه تیم مدعی قهرمانی بازی‌های سختی دارند. من فکر می‌کنم لغزش هر تیم باعث جابجایی در بالای جدول خواهد شد. فلسفه پرسپولیس در ۶ دیداری که تا پایان لیگ مانده است باید نگاه حذفی باشد. مهم‌ترین دیدار بازی رو در رو است. بنابراین هیچ تفکری جز بردن ملوان نباید در ذهن بازیکنان این تیم نقش ببندد.

داداش زاده در خصوص احتمال اینکه بازیکنان پرسپولیس ترس از دست دادن دربی داشته باشند تاکید کرد: قطعا بازی با ملوان و مس کرمان که قبل از دربی است اهمیت بیشتری دارد. فکر نمی‌کنم کسی که پیراهن پرسپولیس را می پوشد درکی از حساسیت شرایط فعلی این تیم نداشته باشد. همه بازی‌ها سه امتیاز دارد. اتفاقا اگر پرسپولیس بتواند دو بازی مانده تا دیدار با استقلال ببرد با اعتماد به نفس بیشتری مقابل این تیم قرار می‌گیرد. الان دیگر وقت تعارف با بازیکن نیست و آنها باید بدانند دیگر هر گل زده و خورده هم می‌تواند مهم باشد.

او در پایان خاطرنشان کرد: چهارامتیاز بیشتر سپاهان نسبت به پرسپولیس قابل جبران است. فکر می‌کنم رقابت تا آخرین هفته ادامه داشته باشد و تکلیف برنده لیگ برتر فصل جاری در آخرین بازی فصل مشخص شود.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)