یک عضو کمیته استیناف فدراسیون فوتبال می‌گوید با ارجاع درخواست اعاده‌ دادرسی باشگاه گل گهر سیرجان، کمیته استیناف نیز این درخواست را بررسی خواهد کرد.

مهدی دادرس در گفت‌وگو با ایسنا با بیان این که روند بررسی درخواست باشگاه گل‌گهر در پرونده بازیکن گابنی منطبق با قانون دنبال می‌شود، گفت: باشگاه گل‌گهر بعد از صدور رای کمیته استیناف به دنبال درخواست دادرسی مجدد بود که این درخواست با شرایط ویژه‌ای قابل بررسی است. در همین راستا پیش از سرپرستی ماجدی به دنبال ارسال این نامه بودند اما در نهایت در زمان حضور ایشان نامه را ارسال کردند. سرپرست فدراسیون هم طبق قانون نمی‌تواند راسا امکان اعاده دادرسی یا امکان نداشتن آن را بررسی و در خصوص آن تصمیم گیری کند چون این یک مساله تخصصی و در حوزه صلاحیت رکن قضایی است. بر همین اساس آقای ماجدی هم طبق قانون باید درخواست را به کمیته مربوطه یعنی استیناف ارجاع می‌دادند که همین کار انجام شد. این که امکان دادرسی مجدد پرونده وجود داشته باشد یا خیر در صلاحیت استیناف هست و نه سرپرست نه دبیرکل و نه هیچ فرد دیگری در این امر مداخله ندارند.

او در پایان گفت: کمیته استیناف همان‌طور که پیش از این هم اثبات کرده توصیه‌پذیر نیست. در مرحله قبلی صدور این حکم هم انواع شایعات و موضوعات حاشیه‌ای در خصوص تصمیم این کمیته مطرح شد اما در نهایت کار طبق رول قانونی صورت گرفت. این‌بار هم نه توصیه و سفارشی به اعضای کمیته صورت گرفته و نه این کمیته که اعضای بسیار محترم و شریفی هم دارد، تحت تاثیر موضوعات بیرونی قرار می‌گیرد.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)