پرسپولیس نیوز : مربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت که جدایی سه بازیکن این تیم، سرخپوشان را در مسابقات فصل آینده دچار مشکل خواهد کرد.

محمد دایی در مورد روند تمرینات پرسپولیس، جدایی سه بازیکن تأثیرگذار این تیم، آینده کارلوس کی‌روش در ایران و … صحبت‌هایی را مطرح کرده است که در زیر می‌خوانید: 

 

ظاهراً فشار تمرینات پرسپولیس خیلی زیاد است و تمام بازیکنان به این موضوع اشاره کرده‌اند.

بله، البته بازیکنان باید سختی اول را تحمل کنند تا در ادامه فصل مشکلی نداشته باشند. ما تمرینات پرفشاری را در اردبیل گذراندیم و در تهران هم به همان اندازه تمرین می‌کنیم تا برای آغاز فصل به آمادگی صددرصد برسیم.

 با حضور حقیقی، نیلسون، خانزاده و ماهینی در تمرینات، پرسپولیس چند درصد کامل شده است؟

ترکیب تیم تقریباً 80 درصد تکمیل شده است و فقط منتظر مشخص شدن تکلیف حسینی، پولادی و خلعتبری هستیم.

 فکر می‌کنید حسینی، پولادی و خلعتبری به پرسپولیس برگردند؟

ما خیلی دوست داریم این اتفاق رخ دهد، چون این سه بازیکن می‌توانند به پرسپولیس کمک‌های زیادی داشته باشند. ما منتظر حضور این بازیکنان در تمرین هستیم.

 یعنی هنوز به بازگشت این سه بازیکن امید دارید؟

همه چیز 50-50 است. خدا را چه دیدید شاید برگشتند. البته هر سه این بازیکنان پیشنهاد‌های بهتری دارند که به آن فکر می‌کنند اما واقعاً برای بازیکنی مانند سیدجلال حسینی جایگزینی وجود ندارد.

 اما جدایی خلعتبری از پرسپولیس قطعی شده است …

نمی‌دانم، باشگاه بهتر در جریان است که مشکل خلعتبری حل می‌شود یا خیر.

 

 حالا اگر این بازیکنان به پرسپولیس نیایند تکلیف چه می‌شود؟

همانطور که گفتم 80 درصد تیم ما تکمیل شده و با حضور حسینی، خلعتبری و پولادی کامل می‌شویم اما اگر این بازیکنان نخواهند در پرسپولیس بازی کنند آن وقت دنبال جایگزین آنها می‌رویم.

 با این شرایط کار برای پرسپولیس سخت نمی‌شود؟

صددرصد به مشکل می‌خوریم. البته ما فکر می‌کردیم که این بازیکنان به پرسپولیس نیایند به خاطر همین به فکر جایگزین آنها بودیم.

 یعنی بازیکن ایرانی هست که بتواند جایگزین حسینی یا پولادی شود؟

فکر نکنم بازیکن ایرانی وجود داشته باشد که بتواند جایگزین این بازیکنان شود، به همین خاطر احتمالاً برای جایگزینی این سه بازیکن از گزینه خارجی استفاده می‌کنیم.

 نیلسون هم قرارداد خود را با پرسپولیس تمدید کرد. حضور همزمان او و مکانی در تیم پرسپولیس مشکل‌ساز نمی‌شود؟

اصلاً مشکلی پیش نمی‌آید، هم نیلسون و هم مکانی بازیکنان حرفه‌ای هستند که با این شرایط کنار می‌آیند. قطعاً کسی درون دروازه پرسپولیس قرار می‌گیرد که آماده‌تر باشد.

 این روزها بحث تمدید قرارداد کی‌روش هم مطرح است، به نظر شما قرارداد این مربی باید تمدید شود؟

بهترین چیز اجابت خواسته مردم است و مردم هم کی‌روش را می‌خواهند. کی‌روش صددرصد به فوتبال ما کمک کرده است. درست است که در جام جهانی از نظر نتیجه خوب نبودیم اما همه دنیا دیدند که فوتبال ایران چقدر از نظر کیفی پیشرفت داشته است.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)