پرسپولیس نیوز : سرمربی پرسپولیس گفت: در یک بازی سخت به پیروزی رسیدیم.

 علی دایی پس از پیروزی یک بر صفر مقابل گسترش فولاد تبریز در نشست خبری اظهار داشت: فکر می‌کنم امروز بازی خیلی سختی را بردیم و با تیم سختی بازی داشتیم و آنها در ورزشگاه آزادی خیلی خوب کار کردند و فکر می‌کنم سرعت بازی خیلی بالا بود و هر دو تیم برای برد به میدان آمده بودند و گسترش فولاد هم پا پس نکشید اما باید از تمامی بازیکنان پرسپولیس و هواداران تشکر کنم و امیدوارم دست به دست هم بدهیم تا تیم به موفقیت‌های بیشتری برسد.

 

ما امروز با یک تیم سرسخت و دونده بازی داشتیم. آن ها در استادیوم آزادی خیلی خوب کار کردند، اما تیم ما هم خیلی خوب بود. شرایط بازی تا حد زیادی قابل قبول بود. هر دو تیم برای برد به میدان آمده بودند اما ما در نیمه دوم به دنبال گل‌های بیشتر بودیم که متاسفانه از موقعیت‌های‌مان استفاده نکردیم. از بازیکنان متشکرم. از هوادارانمان نیز تشکر می کنم که از ما حمایت کردند تا روند موفقیت‌آمیز تیم را ادامه دهیم.

وی در مورد اظهار نظر خطیبی در مورد پنالتی روی موسوی، گفت: از صحنه خیلی دور بودم و چنین چیزی را ندیدم و نمی‌توانم در مورد این صحنه نظر بدهم.

دایی در مورد از دست دادن موقعیت‌های گلزنی مهاجمان پرسپولیس، گفت: بازیکنانم آنقدر با تجربه شده‌اند که از بازی‌های گذشته درس گرفته‌اند و همین که تیم موقعیت سازی می‌کند و خیلی راحت روی دروازه‌ حریفان حمله می‌کنیم نشانه پیشرفت است و در بازی‌های آینده بیشتر گل می‌زنیم و امشب به دنبال سه امتیاز بودیم و خدارا شکر می‌کنم که در یک بازی خیلی سخت به برد رسیدیم و باید بیشتر کار کنیم و جا برای پیشرفت بیشتر تمام شد. مطمئنا در بازی‌های آینده می توانیم بهتر از این‌ها کار کنیم و گل‌های بیشتری بزنیم ما به دنبال سه امنتیاز بودیم و با چنگ و دندان آن را به دست آوردیم هر چند موقعیت های زیادی از دست دادیم اما این دیدار خیلی سخت بود. ما باید بیشتر از این‌ها کار کنیم .

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)