پرسپولیس نیوز: کارشناس فوتبال ایران با بیان اینکه انتظار می‌رفت کیفیت هفته نخست لیگ برتر بیشتر باشد، گفت: دیدار پرسپولیس با تراکتور جذابترین بازی پیش از برگزاری دربی است.

حمید درخشان، در خصوص هفته اول رقابت های لیگ برتر فوتبال گفت: به شخصه انتظار داشتم تیم ها بازی های بهتری را انجام دهند. رقابت های لیگ برتر با تاخیر شروع شد و همین امر می توانست به تیم ها کمک کند تا بدن بازیکنانشان از همین بازی اول در فرم ایده آل قرار بگیرد.

کارشناس فوتبال ایران با اشاره به عملکرد سرخابی های پایتخت افزود: پرسپولیس خیلی خوب نبود و برد. این تیم کاملا هدفمند بازی کرد ولی قدرت برتری زیادی نداشت. استقلال تهران هم با وجود اینکه تیم برتر میدان بود اسیر ضدحلات ماشین سازی شد و گل را در لحظه ای خورد که دیگر توان جبران آن را نداشت. با این حال باید بگویم این تیم‌ها جزو مدعیان قهرمانی خواهند بود و تا آخرین هفته ها برای این موضوع می جنگند.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس درباره بازی جمعه آینده این تیم با تراکتور در تبریز تاکید کرد: قطعا جذاب ترین بازی فصل قبل از دربی همین بازی است. هر دو تیم برای بردن باید خیلی بهتر از هفته اول باشند. استخوان بندی پرسپولیس حفظ شده است و انتظار می رود نمایش دلچسب تری داشته باشد. همچنین به نظرم دو تیم مجبورند بازی بهتری را انجام دهند تا به پیروزی برسند. از پرسپولیس با توجه به اینکه استخوان بندی بازیکنان اصلی خود را حفظ کرده است انتظار نمایش بهتری می رود. تراکتور هم با وجود دنیزلی و بازیکنان شاخصی که دارد توقع بیشتر از این ها را در بین هواداران خود ایجاد کرده است.

وی در پایان با نام بردن از مدعیان قهرمانی در نوزدهمین دوره لیگ برتر خاطرنشان کرد: پرسپولیس، استقلال، سپاهان، شهر خودرو و تراکتور می توانند مدعی عنوان قهرمانی باشند. آنها اگر می خواهند خودشان را همیشه در صدر ببینند باید از همین هفته های ابتدایی امتیازات را جمع کنند.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)