سرمربی پیشین تیم فوتبال پرسپولیس معتقد است تیم تحت هدایت یحیی گل‌محمدی با جذب دو مهاجم و یک سنگربان ذخیره کامل خواهد شد.

حمید درخشان در گفت‌وگو با تسنیم درباره آخرین وضعیت پرسپولیس در نقل‌وانتقالات اظهار داشت: مهمترین نکته درباره شرایط سرخپوشان در نقل‌وانتقالات، حفظ بازیکنان تأثیرگذار فصل گذشته است که اتفاق بسیار خوبی در تیم یحیی گل‌محمدی به شمار می‌آید. اینکه اسکلت تیم قهرمان حفظ شود و براساس نیاز کادر فنی، ترمیم نقاط ضعف تیم صورت بگیرد یک قدم مثبت برای پرسپولیس بود، البته در کنار بازیکنان فصل گذشته پرسپولیس سه خرید خوب هم داشت که می‌تواند به تقویت این تیم کمک کند.

وی در واکنش به این موضوع که شرایط آرام پرسپولیس، از سوی استقلالی‌ها مورد انتقاد قرار گرفته است و آبی‌ها معتقدند سرخپوشان به لحاظ مالی شرایط بهتری دارند، تصریح کرد: پرسپولیس فصل گذشته دو قهرمانی به دست آورد، ولی اصلاً شرایط خوبی ندارد. تا آنجایی که من اطلاع دارم حساب باشگاه بسته است و در فصل نقل‌وانتقالات هم ریخت و پاش آنچنانی نشده. به عقیده من همه انتقادها از پرسپولیس و اینکه گفته می‌شود این تیم شرایط خوبی دارد، درست نیست. باید حقیقت را به مردم گفت و این‌طور نباشد که برای پنهان کردن ضعف‌‌های‌شان توپ را به زمین پرسپولیس بیندازند.

سرمربی پیشین تیم فوتبال پرسپولیس در واکنش به جدایی آل‌کثیر و عدم جذب مهاجم خارجی در فاصله کمتر از یک هفته تا شروع لیگ خاطر نشان کرد: همان‌طور که گفتم اکثر بازیکنان تأثیرگذار فصل گذشته حفظ شدند و جذب یک دروازه‌بان ذخیره و همین‌طور جذب دو مهاجم خوب و گلزن مهمترین دغدغه این روزهای مدیران و کادر فنی پرسپولیس است. آل‌کثیر، دیاباته و پریرا از پرسپولیس رفتند و باشگاه باید دو مهاجم خوب به خدمت بگیرد، چون سرخپوشان باید در سه تورنمنت شرکت کنند و اگر پرسپولیس نتواند مهاجم گلزن بگیرد، قطعاً در طول فصل به مشکل خواهد خورد.

«فصل گذشته پرسپولیس توانست لوکادیا را به خدمت بگیرد و باز هم می‌توانیم شاهد حضور بازیکنی با آن کیفیت در تیمِ گل‌محمدی باشیم»، درخشان با بیان این جمله تصریح کرد: پرسپولیس باید با وسواس زیادی اقدام به جذب مهاجم خارجی کند، چون اکثر بازیکنانی که در این پست برای این تیم بازی کردند خوب نبودند و سابقه خوبی در این بخش وجود ندارد. باید بازیکن باکیفیتی همانند لوکادیا به پرسپویس بیاید تا در لیگ قهرمانان آسیا کمک حال تیم باشد. مدیران باشگاه سال گذشته نشان دادند می‌توان بازیکن باکیفیت هم جذب کرد و همه هواداران امیدوار هستند که این اتفاق در فصل جدید هم رقم بخورد.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)