پرسپولیس نیوز : سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: قبل از اینکه بازی شروع شود به بازیکنانم گفتم در این بازی به مشکل می‌خوریم.

حمید درخشان بعد از پیروزی 3 بر صفر پرسپولیس مقابل کارگر بنه گز، در مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی، گفت: قبل از اینکه بازی شروع شود به بازیکنانم گفتم در این بازی به مشکل می‌خوریم چون از آنها شناخت نداریم و حریف بسته بازی می‌کند.

وی افزود: نیمه اول خوب بازی نکردیم اما گل زدیم. وقتی تیمی روی گل دوم و سوم می‌رود همه چیز حریف را بهم می‌زند اگر از فرصت‌هایمان در نیمه اول استفاده می‌کردیم بیشتر گل می زدیم اما در مجموع در نیمه دوم به نتیجه دلخواه رسیدیم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در ادامه در رابطه با اینکه چه برنامه‌ای دارد تا این اشتباهات تکرار نشود، خاطرنشان کرد: حرف شما را قبول دارم و باید برای بازی‌های بزرگ فکری کنیم در نیم فصل دوم باید بازیکنانی جذب کنیم که استاندارد بازی بزرگ را داشته باشند.

وی در مورد قهر محمد عباس‌زاده و رفتن این بازیکن به رختکن و پس از دقایقی بازگشت به نیمکت، اظهارداشت: صادقانه باید بگویم که یک لحظه متوجه نشدم که این بازیکن به رختکن رفته است وقتی سرم را برگرداندم دیدم او روی نیمکت نشسته است اما در مورد حرکت این بازیکن قطعا صحبت خواهیم کرد و تصمیم لازم را می‌گیریم.
 

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)