پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس در آستانه دیدار امروز این تیم با پیکان گفت: سرخپوشان نباید به فکر نتایج سایر تیم‌ها باشند، بلکه باید با تمرکز فقط فکر قهرمانی باشند.

«حمید درخشان» روز یکشنبه درباره دیدار روز امروز پرسپولیس مقابل پیکان در چارچوب هفته بیست و دوم لیگ برتر فوتبال کشور افزود: فکر می‌کنم هنوز تیم‌ها آماده نیستند، اما پرسپولیس می‌تواند با پیروزی در این دیدار شروع خوبی داشته باشد و فاصله خودش را با بقیه حفظ کند.

وی ادامه داد: پرسپولیس نباید به نتایج تیم‌هایی که پشت سرش هستند توجه کند، بلکه باید رو به جلو نگاه کند و همه حریفان را ببرد و اجازه ندهد تیم‌های دیگر نزدیک شوند. پرسپولیس نباید فکر این باشد که چه تیمی باخته یا چه تیمی نباخته، بلکه باید با تمرکز فقط فکر قهرمانی خودش باشد.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس در واکنش به اظهارات برخی هواداران استقلال که معتقد هستند وزیر ورزش پرسپولیسی است عنوان کرد: واقعا برخی حرف‌ها خنده‌دار است. یعنی در همین دیدار استقلال و فولاد، وزیر ورزش گفت این تیم ۲ گل بخورد یا بازیکنانش گفت به خاطر خطای عمدی اخراج شوند؟ این صحبت‌ها فقط در فوتبال ایران مطرح می‌شود و باید به آن خندید. تیم‌های دیگر به جای این حرف‌ها باید خودشان قوی باشند و در زمین حریف را شکست دهند.

درخشان درباره شایعات و حواشی که درباره نقل و انتقالات پرسپولیس در پایان فصل وجود دارد تاکید کرد: نباید از الان در خصوص نقل و انتقالات صحبت کرد، چون تمرکز تیم و بازیکنان به هم می‌خورد و هر زمانی که وقتش شد باید در این مورد صحبت و تصمیم‌گیری کرد.

وی همچنین در خصوص واگذاری پرسپولیس و استقلال به بخش خصوصی گفت: این ۲ باشگاه باید خصوصی شوند. ما اگر در فوتبال پیشرفت نمی‌کنیم به همین دلیل است. شرایط باید به گونه‌ای فراهم شود که ۲ باشگاه به صورت حرفه‌ای به بخش خصوصی واگذار شوند تا مشکلاتشان حل شود.

دیدار تیم‌های پرسپولیس و پیکان در چارچوب هفته بیست و دوم لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور ساعت ۲۱ امشب در ورزشگاه شهدای شهر قدس برگزار می‌شود.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)