پرسپولیس نیوز: پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: ما نمی‌توانیم چیزی را به برانکو تحمیل کنیم و او صلاح دیده که مسلمان خارج از ترکیب باشد.

حمید درخشان در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، در مورد بازی روز گذشته دو تیم پرسپولیس و پارس جنوبی جم اظهار داشت: پرسپولیس بر بازی با پارس جنوبی سوار بود و روی یک غافلگیری گل دریافت کرد. من خوشحالم از اینکه پرسپولیس توانست گل مساوی را به ثمر برساند و شخصیت قهرمانی خود را حفظ کند.

وی در مورد نبود محسن مسلمان در ترکیب پرسپولیس و ضعف خط میانی این تیم هم گفت: پرسپولیس به هر حال باید یک بازیکن بازیساز در زمین داشته باشد. حالا چه مسلمان یا بازیکن دیگری البته ما نمی‌توانیم چیزی را به برانکو تحمیل کنیم، به هر حال این نظر او است و صلاح دیده که مسلمان خارج از ترکیب باشد. شاید مسلمان نتوانسته انتظارات برانکو را برطرف کند و به همین دلیل است که نیمکت نشین شده است.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس خاطرنشان کرد: البته مسلمان بازیکن با کیفیتی است و اگر برانکو از او استفاده کند، قطعا ضرر نخواهد کرد. به هر حال او هرچقدر هم که خوب باشد این نظر برانکو است و مربی حق تصمیم گیری دارد.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)