پرسپولیس نیوز: سرمربی اسبق پرسپولیس گفت: نیازی نیست که کالدرون به انصاری‌فرد گوشزد کند که مطالبات بازیکنان پرداخت شود مدیر باشگاه قطعاً خودش این کار را انجام می‌دهد.

حمید درخشان در مورد پیروزی یک بر صفر پرسپولیس مقابل نساجی مازندران گفت: بازی بدی نبود مهم گرفتن ۳ امتیاز بود که پرسپولیس به این هدف رسید و خود را به صدر جدول رساند این مهم‌ترین اولویت بود.

وی در مورد اینکه کالدرون در هفته‌های اخیر مدام می‌گوید مسئولان باشگاه به او دروغ می‌گویند، اظهار داشت:‌ فرقی بین مربی داخلی و خارجی نیست مربیان خواسته‌هایشان را می‌گویند باشگاه تعهداتی دارد که باید در مقابل مربی خارجی یا ایرانی به آن پایبند باشد نه فقط پرسپولیس بلکه تمام باشگاه‌های ایرانی باید تعهدات مالی خود را به موقع انجام دهند. تأخیر و تعویق پرداخت مطالبات برای فوتبال ما خوب نیست.

وی افزود: اگر می‌گوییم فوتبال حرفه‌ای داریم باید اعمال و رفتارمان هم حرفه‌ای باشد. در زیرساخت‌ها هم حرفه‌ای باشیم. در اجرای تعهدات مالی هم حرفه‌ای عمل کنیم.باید این مسائل هرچه زودتر در فوتبال ما اجرا شود. وقتی تعهدات مالی انجام نشود ناخودآگاه تیم دچار حاشیه خواهد شد.

درخشان در مورد اینکه کالدرون می‌گوید باید پول بازیکنان را هم باشگاه بدهد، عنوان کرد: مربی به خوبی می‌داند وقتی بازیکن پول نگیرد دل و دماغی برای بازی کردن ندارد و به حرف مربی به خوبی گوش نمی‌کند و عملکرد بازیکن و تیم ضعیف می‌‌شودر و در نهایت این عملکرد مربی است که زیر سؤال می‌رود زیرا کسی نمی‌گوید چرا خواسته‌ بازیکنان اجابت نشده بلکه آنها عملکرد و روند تیم را می‌بینند خواسته کالدرون در این زمینه خواسته معقولی است او می‌خواهد پول بازیکنان پرداخت شود تا بازیکنان با تمرکز بتوانند خواسته‌های تاکتیکی مربی را در تمرینات و مسابقه اجرا کنند. وقتی بازیکن مشکل مالی داشته باشد در اجرای فرامین مربی کوتاهی می‌کند و بازدهی‌اش پایین می‌آید.

وی در مورد اینکه اما برخی می‌گویند کالدرون به جای مدیر باشگاه هم تصمیم می‌گیرد، گفت: او نگران بازیکنان است و دغدغه بازیکنان را دارد زیرا می‌داند بازیکنی که تمرکزش روی مسائل مالی است تمام فکر و ذکرش در زمین فوتبال نیست و کارایی لازم را ندارد. او دل‌نگران کارایی بازیکنان تیم است.

درخشان تصریح کرد:‌نگاه کالدرون نگاه حرفه‌ای است اما باشگاه هم باید حق و حقوق بازیکنان و مربیان را به موقع پرداخت کند نیازی هم نیست که کالدرون این گوشزد را به انصاری‌فرد مدیرعامل باشگاه داشته باشد. زیرا مدیرعامل پرسپولیس خودش به خوبی می‌داند که باید به این مسائل رسیدگی کند و مشکلات را برطرف نماید.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)