یک پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت: خط هافبک پرسپولیس در بازی مقابل تراکتور دوندگی خوبی داشت و این تیم استحقاق پیروزی در این دیدار را داشت.

حمید درخشان در گفت‌وگو با ایسنا درباره پیروزی ۲ بر یک پرسپولیس مقابل تراکتور اظهار کرد: بازی بدی نبود و هر دو تیم خوب بازی می‌کردند. تراکتور حریف دست و پا بسته‌ای نبود اما پرسپولیس برتر بود و توانست از موقعیت‌هایش استفاده کند. البته یک پنالتی از دست دادند و اگر آن توپ گل می‌شد، بازی به شرایط بهتری می‌رسید اما در مجموع پرسپولیس خوب کنترل کرد تا گل نخورد و نتیجه را حفظ کند.

او ادامه داد: خط هافبک پرسپولیس در این بازی به نظرم دوندگی خوبی داشت و استحقاق پیروزی در این دیدار را داشت. اتفاق خوب برای پرسپولیس، تساوی استقلال بود که باعث شد امتیازات دو تیم به‌هم نزدیک شود و این شرایط خوبی را رقم زده است. به این شکل نیست که استقلال همه بازی‌هایش را پیروز شود و ممکن است بلغزد. حتی در بازی با آلومینیوم با یک پنالتی مشکوک به گل رسیدند.

درخشان با بیان این که “امتیازاتی هم که به استقلال بخشیدند باعث شده این تیم در صدر جدول باشد” بیان کرد: اگر این امتیازات برگردد، استقلال یک پله سقوط خواهد کرد و پشت سر پرسپولیس قرار می‌گیرد. با این وجود فعلا بازی‌ها ادامه دارد و ممکن است اتفاقات زیادی بیفتد. من فکر نمی‌کنم استقلال فاصله‌اش را با دیگر تیم‌ها زیاد کند و مخصوصا در دور برگشت ممکن است شرایط تغییر کند.

او درباره وضعیت تراکتور و عملکرد سولدو گفت: آن‌ها تیم بزرگی هستند اما به نظر من تصمیمات عجیب باعث شد این تیم در چنین شرایطی قرار بگیرد. تراکتور اسم بزرگی دارد و بازی کردن مقابل آن‌ها همیشه سخت بود. چه مربی خارجی باشد چه نباشد، بازی کردن با این تیم چندان تفاوتی ندارد. به نظر من هنوز هم اسم بزرگی دارند اما تصمیم گیری‌های عجولانه به پیکره این تیم ضربه بزرگی زده است.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)