پرسپولیس نیوز :  سرمربی پیشین تیم فوتبال پرسپولیس گفت: برای مهار بازیکنی در سطح تاباتا باید فکری می‌شد، اما او هر کاری دلش خواست در زمین انجام داد.

حمید در خشان در مورد شکست 3 بر یک پرسپولیس مقابل الریان قطر اظهار داشت: بازی بدی را از سوی بازیکنان پرسپولیس شاهد نبودیم. قبلاً گفته بودم حریف بازیکنان خارجی خیلی خوبی دارد که نقش مهمی را در تیم‌شان ایفا می‌کنند. در این بازی به عقیده من خارجی‌های الریان الخصوص تاباتا هر کاری دل‌شان خواست در زمین انجام دادند و عامل برتری تیم‌شان بودند.

وی در ادامه افزود: پرسپولیس خوب بازی کرد و در شرایطی که می‌توانست برنده باشد بازی را واگذار کرد. مهاجمان پرسپولیس باز هم در زدن ضربات آخر دقت لازم را نداشتند و تیمی هم که قدر موقعیت‌های خود را نداند برخی اوقات بازنده است.

درخشان با بیان اینکه خستگی یکی دیگر از عاملین باخت پرسپولیس مقابل الریان بود، خاطرنشان کرد: کاملاً مشخص بود که بازیکنان آن شادابی همیشگی را ندارند و  مخصوصاً در نیمه دوم خسته و پر اشتباه بازی کردند.

سرمربی پیشین پرسپولیس در واکنش به این سؤال که آیا بهتر نبود برانکو بازیکنان تخریبی بیشتری را در مرکز میدان برای از کار انداختن بازیکنان خارجی خلاق خط هافبک و حمله الریان به کار می‌گرفت، تصریح کرد: به نظر من بازیکنان خارجی الریان با تجربه‌تر و خلاق‌تر از بازیکنان ما بودند. البته نمی‌توان گفت خط هافبک پرسپولیس بد عمل کرد. بازیکنی در سطح تاباتا خیلی تأثیرگذار ظاهر شد و برای مهار او باید فکری می‌شد. اینکه بخواهیم فقط از کامیابی‌نیا انتظار بازی تخریبی داشته باشیم و بقیه نفرات فانتزی بازی کنند، اشتباه است. در فوتبال امروز دنیا بازیکنان خط هافبک و حمله باید در کارهای دفاعی شرکت کنند و فقط صرفاً به پاس دادن و بازی روبه‌جلو فکر نکنند.

درخشان در واکنش به این موضوع که با نتیجه به دست آمده در این بازی احتمال حذف پرسپولیس از لیگ قهرمانان وجود دارد، گفت: شرایط برای پرسپولیس کمی سخت شد، اما الریان تیمی نیست که نتوان آن را شکست داد. در بازی برگشت پرسپولیس می‌تواند با فشار تماشاگر و بازی هوشمندانه‌تری سه امتیاز را کسب کند. به شخصه به صعود پرسپولیس از گروه D لیگ قهرمانان آسیا کاملاً امیدوارم.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)