پرسپولیس نیوز: سرمربی پیشین تیم فوتبال پرسپولیس عملکرد این تیم مقابل استقلال را در دربی ۸۶ را متفاوت از دیدارهای گذشته دانست.

حمید درخشان درباره شکست یک بر صفر استقلال مقابل پرسپولیس در دربی ۸۶ اظهار داشت: پرسپولیس بازی را خیلی بد شروع کرد و پرسپولیسِ روزهای قبل نبود. همچنین در بازیکنان یک دلهره و نگرانی وجود داشت و اشتباهات زیادی مرتکب شدند. استقلال اما خیلی خوب بازی را شروع کرد و اعتمادبه‌نفس بیشتر فاکتور برتری آنها بود.

وی در ادامه افزود: پرسپولیس خیلی نگران‌کننده و با استرس بازی کرد و در نیمه اول اشتباهات زیادی داشت. در نیمه دوم بازیکنان پرسپولیس بهتر شدند و فشار آوردند، اما باز هم سردرگم بودند. بازیکنان پرسپولیس بدون برنامه بودند، با عجله و استرس بازی را دنبال می‌کردند و همین عدم تمرکز بازی شد که تصمیمات خوبی نگیرند.

سرمربی پیشین تیم پرسپولیس در واکنش به انتقادات از برانکو ایوانکوویچ به‌خاطر بازی دادن به بازیکنانی مثل حسین ماهینی و محسن ربیع‌خواه، گفت: حق انتخاب با برانکوست. ما حرفی برای بازی کردن و نکردن یک بازیکن نمی‌توانیم به او بزنیم، چون این مربی است که بازیکن را انتخاب می‌کند. البته آنها دیروز روز خوب‌شان نبود. در کل فکر می‌کنم یک مقدار  تیم ما در خط میانی اُفت داشت که این اُفت در دو بازی اخیر مقابل السد و استقلال خوزستان هم مشهود بود. فکر می‌کنم برانکو می‌تواند با تصمیمات بهتر این مشکل را برطرف کند. فکر نمی‌کنم پرسپولیس هنوز چیزی را از دست داده باشد و خیلی راحت هم قهرمان می‌شود.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)